Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Padvox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşlar anime ile ilgili forumları gezerken gördüğüm bi konu bizim forumdada olması gerektiğini düşündüm şunu belirtmek istiyorum bu konuyu ben bulmadım bulan arkadaşa Saygımdan dolayı bunu belirtmek istiyorum..

Gelelim konuya burada gerçek hayatta hangi karakterin neyiniz olmasını istediğinizi söylemenizi istiyorum

Ben

-İyi bir arkadaş olarak-Hotsuma  (Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru)

-Sevgili olarak- Rei (Highschool Of The Dead)

-Abi olarak-Portgas D. Ace (One Piece)

-Abla olarak-Tartışmasız C.C. (Code Geass)

Şimdilik bunlar görüşleriniz bekliyorum

2. Arkadaşlar bana göre en mantıklı gelen şey spoilerin içinde

Sonunda bazı teorilere göre bir kısım kesilmiş ve o kısımdada lelouchun arabayı kullandığı belli oluyormuş(kendimde o resmi gördüm) ve arkadaşım senin son soruna emin bir şekilde cevap vereceğğim orada nunally leloucha dokunduğunda geçmişde yaşadığı herşey (onun için zero olması ve yaşadığı olaylar vs.vs.) göründü bunun özel gücü sayesinde olduğunu düşünüyorum ve orenge nin neden güldüğünü kendi görüşüm olarak söylüyorum lelouch arkdaşı tarafından öldürülmek istedi bunu ise kendi arkadaşı  ve orange biliyor daha sonrada nunally bunu gördü orange kun lelouchun annesine çok sadık biriydi annesini koruyamadığı için bütün sakatı ile leloucha bağlanmıştı ve lelouchun arkdaşı tarafından ölmek istemesini saygıyla karşılayıp sakatını belli

Ve son olarak bir şey belirtmek istiyorum lelouch suzaku ile anlaşma yapmıştı bu nedenle suzaku onun sovalyeliğini yapıyordu anlaşma ise lelouchu kendisi öldürmesiydi orange bunu öğrenmiş ve kendisini hazırlamıştır bence

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.