Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Padvox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bende şuan 7 tane manga var

Naruto: 1-2 . Cilt

One Piece: 1-2 . Cilt

Death Note: 1-2-3 . Cilt

Aldığım yerde DN nin hepsi varda op ve naruto geldikçe alıyorum 3 ve 4 leri gelir umarım.olmadı netten alıcam

Death Note bulmak kolayda OP ve Naruto bulmak zor Gerekli Şeylere 3-4 şekilde ulaşmaya çalıştım cevap vermediler >:D Basıma tekrar girecek mi diye soracaktım.

2. İnternet üzerinde yaptığım araştırmalar sonucu Sunrise'ın uzun süre önce duyurduğu "Boukoku no Akito" için gerçek anlamda fragmanı ve "Lunnaly in Wonderland" çalışmasının yapım aşamasında olduğunu belirttiğini öğrendim.

Nunnaly in Wonderland:

Resmi ekleyen

Lunnaly in Wonderland karşımıza OVA olarak çıkacak ve Alice in Wonderland'ın bir uyarlaması olacak.

Yönetmen:Makoto Baba

Senarist:Yuichi Nomura

Müzikler Kotaro Nakagawa tarafından hazırlanacak.

Çıkış tarihi:2012 sonbahar

Code Geass Gaiden:Boukoku no Akito (Yıkılmış Ulusun Yükselişi) :

Resmi ekleyen

Bu bozulmuş dünyada, hala hayaller kuruyoruz.

Yıl 2017,

Cehennem bu kez Avrupa cephesinde;

Küçük bir takım müttefiklerini kurtarmak için düşman bölgesine sızmış durumda.

Bu takımın KnightMare kullanıcıları Bölge 11'den gelen erkekler ve kızlar.

Görevin başarı şansı ise sadece 5%

Neden uğraşıyorlar ki..?

Ekip;

Yönetmen: Akane Kazuki

Senaryo: Morita Shigeru

Karakter Dizaynı: CLAMP

Makina(Mecha) Dizaynı: Yasuda Akira

Çıkış tarihi:2012

Not:Anime Code Geass ismi altında çıkacak fakat karakterlerin R1 ve R2 serilerindeki karakterler ile bağlantısı olmayacak.

Video:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=AVG38dD6CVc&feature=player_embedded

Resimler:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Knightmare çizimleri:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Bilgiler çeşitli siteler,forumlardan derlenmiştir.

3. Ama türkiyede manga bilinci az olduğu için fiyat farkları var yazın avatarın bir mangasını aldım 9 tl ama nette araştırdım amerikada 3 dolar :S Türkiyede manga bilinci gelişsin fiyatlar nasıl iniyor

Bence bunu bulduğumuza şükredelim :o Amerika dünya manga-anime takipçi kitlesi fazla olan ve takip imkanları gelişmiş olan ülkeler içinde dünyada ilk üçte bulunan bir ülke neredeyse her şeyi çevirdiler ayrıca Türkiyede henüz 3 manga çevrildi fazlasıyla doğal şu anki fiyatlar.Tabi bunun vergisi falandı filandı hepsi ayrıca arttırıyor ücreti.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.