Jump to content

Hiken no Ace1

Üyeler
  • İçerik sayısı

96
  • Son ziyareti

Hiken no Ace1 kullanıcısının paylaşımları

1. Hasır Şapka tayfasındakilerin hakisi yavaş yavaş uyanmaya başladı Luffy bütün hakileri tam öğrendi Zoro ve Sanji gözlem hakisi var Usoppunda yeni uyandı. Acaba tayfada başka haki kullanıcıları olacak mı ? ve başka bir sorum ise tayfada 4 şeytan meyve kullancısı var diğer üyelerde şeytan meyvesi yiyecek mi bunlarla ilgili biliginiz var mı ?
  2. Hiken no Ace1

Luffy'nin Annesi?

Bence bu arkadaş haklı. Kesinlikle Luffynin annesi Mariejois'te yaşıyor.
  3. Luffy bence logia türü bir güç daha elde edicek çünkü D.'lerin ayrı bir gücü var.Karasakalın 2. gücü nasıl elde ettiği gibi. Önümüzdeki bölümlerde Luffy Akainu ile Sanji Borsalino ile ve Zoro ise yeni çıkan kılıçlı admiral ile dövüşür.Luffy Ace'in intikamını alıcak bence Akainu'dan ve Luffy liderliğinde supernovalar birleşecek ve Luffy Big Mom'ı yenerek yeni Yonkou olucak. Kesin Bilgidir Yayalım :)
  4. Hiken no Ace1

En sevdiğiniz karakter sesleri?

One Piece , Naruto ve Kuroko no Basketin bütün karakterlerinin :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  5. Hiken no Ace1

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuroko no basket 20 One Peace 280-305
  6. Hiken no Ace1

İsminizin Japonca karşılığı :)

Arikatarin Kuluku Kushimozikakino :)))))
  7. Kuroko no basketteki Aomine tam benim sac stilimle ayni ;)
  8. Bu bolumler turkiye ile ayni gunde yayinlanmiyor dimi japonyada yayinlandiktan 4 5 gun sonra sitede yayinlaniyor.
  9. Öğrenci Konseyi Başkanı olsa olsa Shikamaru ( Naruto ) olur.Çünkü o çoçuktaki zeka her işin altından kalkmasına sebep olur. Diğerleride Sekreter dediğin güzel kız olur bunun için : Kushina Uzumaki Mali İşler : Minato Namikaze Başkan vekili : Tetsuya Kuroko
  10. Hiken no Ace1

Merhaba !!! :))))

Hoşbuldum :)
  11. Hiken no Ace1

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuroko no Basket 19. bölüm ve Narutonun 412 bölümü çıkmadığı sürece bugün anime izlemeye gerek yok yaz tatilinde ise bunlarla birlikte eğer çalışmazsam One Peace izlemeyi düşünüyorum. ;)
  12. İlk sırada her zamanki gibi Tsubasayı koyarım gençliğimin animesi olarak ama Kuroko no Basket , Slam Dunk ve Hungry Heart Wild Striker bu üçü 1 numara ayırt edilemez. :)
  13. Hiken no Ace1

En Sevdiğiniz Üçleme ?

Lotr , karayip korsanlari , matrix , harry potter , alacakaranlik !
  14. Hiken no Ace1

Karakterler için Slogan uyduralım

Naruto ( Hokagenin Askerleriyiz ! )
  15. Hiken no Ace1

Anime mi, Manga mı?

Anime anime anime ;) filmlerin bile kitabini okumamis ben animelerin mamgasini mi okuyacam :)))
  16. Hiken no Ace1

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Uzumaki Naruto / Senju Hashirama / Gaara
  17. Naruto yu tabiki adamda pes etme duygusu yok ve arkadaslari icin olur bile ;)
  18. Boncuklu tabanca ! Kucukken cok psikopattim ;)
  19. Fiilere o kadar laf edipte meraktan fiileri izlemeyen.yoktur :))
  20. Kesinlikle kagamiyi cagirmam hayvan gibi yiyor yemek yetistiremem :)))
  21. Hiken no Ace1

Merhaba !!! :))))

Cok tesekkürler sizede iyi forumlar ve eglenceli sohbetler ;)
  22. Naruto ve Sasuke / Kuroko ve Kagami
  23. Hiken no Ace1

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Uchiha Madara ( naruto )
  24. Yondaime hokage ( naruto ) Aomine ( kuroko no basket )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.