Jump to content

Cувєя

Üyeler
  • İçerik sayısı

225
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cувєя got a reaction from Nozomi in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   
    Hani olurya bir büyügünüz veya sosyal statüsü sizden cok daha yukarılarda olan bir insanla konusurken o bir espri yapar sizde ne oldugunu farkedemeden kendinizi gülerken veya tebessüm ederken buluverirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler? 

Ben nefret ediyorum bu durumdan ya  <_< Ulan daha adamın ne dedigini anlamamısım başlıyor ordan haha huhu hihi bu ne be  -_-  Birde o gülüyor diye anlamadanda ortama ayak uydurmak için yalancıktan atılan gülümseme. Kendimden tiksinmeme neden oluyor arada sırada  :ph34r: Neyse canım sıkıldı aklıma böyle bi konu geldi açayım dedim iyi iftarlar  :full-onion-head-emoticon:

2. Beğen
    Cувєя got a reaction from sphinxd in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   
    Hani olurya bir büyügünüz veya sosyal statüsü sizden cok daha yukarılarda olan bir insanla konusurken o bir espri yapar sizde ne oldugunu farkedemeden kendinizi gülerken veya tebessüm ederken buluverirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler? 

Ben nefret ediyorum bu durumdan ya  <_< Ulan daha adamın ne dedigini anlamamısım başlıyor ordan haha huhu hihi bu ne be  -_-  Birde o gülüyor diye anlamadanda ortama ayak uydurmak için yalancıktan atılan gülümseme. Kendimden tiksinmeme neden oluyor arada sırada  :ph34r: Neyse canım sıkıldı aklıma böyle bi konu geldi açayım dedim iyi iftarlar  :full-onion-head-emoticon:

3. Beğen
  4. Beğen
    Cувєя reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    BerqO

Cyber

Berat diyip yüreğimize bastık eleman poker face çıktı  -_-

Bu üyenin başka hesapları da olduğu düşülmektedir. Bulununca onlar da şutlanacaktır :head1:  Bilen üyeleri de ispiyona davet ediyorum  -_-
  5. Beğen
    Cувєя got a reaction from historianWeeb in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Avatar olmayan imza spoiler level nick kullanıcı başlıgı attıgı saat kullandıgı yazı stili hepsi 27+4
  6. Beğen
    Cувєя reacted to historianWeeb in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
  7. Beğen
    Cувєя got a reaction from _cicos_ in Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?   
    Beti-sama ben sanırım resminizi gördüm :D Yani öyle hatırlıyorum büyük ihtimal görmüş olmam gerek üye albümünde olabilir facebooktada görmüş olabilirim tam hatırlamıyorum. Benim kim olduguma gelirsek renkli kişilikli degişik kavramına cuk diye oturabilecek troll bir insanım şimdi böyle düzgün göründügüme bakma artık hevesim kaçtı gerçi reelde hala trollüm ayrı mesele mesela bi kaç resim olucaktı elimde atıyım : :D(Aslında cok varda bulamıyorum)

Gerçekten cok fazla insana mesaj attım can sıkıntısından :D Bu sadece bir kısmı onu geçtim sanırım forumda bende ekli olmayan insan yoktu her tarafımdan işsizlik akıyor ya dfjkglfd :D 
    Spoileri açtıktan sonra bu ne diye soracak olursan League Of Legends oyununda Türk Anime grubu oyun köşesinin açılma sebebiydim sanırım ben Ertugrula söylemiştim (Kaxell) sonra o bana sormuştu yetkili işlerini felan ben sen ol dedim LOL'dede toplanmıştık. :D 
    Sanırım buda çılgınlıgımın kanıtı oluyor yukardaki sekmelere pek takılma biraz degişik mesaj atma stillerim varda... :D Sema'da sevgili Soranohikari'miz oluyor daha bircok insanla Skypede konusmuslugum var hatta forumda Emel ablaların skype grubu vardı biz rahatsız olmasınlar diye başka grup kurmustuk kendimize Ayhan (freeworld) Ertugrul (Kaxell) ben (Cyber) felan cok uzun hikayeler ya :D 

Daha birsürü şey yaptık eglenceli geçirdim forumda oldugum zamanları umarım sizde cok egleniyorsunuzdur eglenin yani birçok lakabım oldu aslında lakabım degilde ben kendim koyuyordum '' Türkçeyi Katletmekten Bıkmayan Genç Adam '' , '' Troll King '' bunlar hoş olsun diye degil gerçekten öyle oldugum için koyuyordum tabiki coooook uzun bir yazı oldu ama aslında daha birsürü şey anlatmak istiyorum ya çenem bi açıldımı kapanmak bilmiyor forumda tanısıp yukarıdaki resimde Lascenin '' Hülya Aplam '' dedigi insanla aramda geçenler amaa yazıma burda noktayı koyurum(.) :D 

Edit: Nokta koymayı unutmusum  :ph34r:
    Edit2: Bu spoilerde sana gelsin

8. Beğen
    Cувєя got a reaction from _cicos_ in Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?   
    Madara çok büyük farkla Naruto diyosunuzda sonucta Narutonun ninja yolu arkadaslarına güvenmek onları arkada bırakmamak tüm ulus birleşmiş tek madaraya karsı savasıyor bırakında Madara güçlü olsun bi zahmet ^^
  9. Beğen
    Cувєя got a reaction from _cicos_ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Olay çıkmasın diye sessiz kalmayı tercih ediyorum.  ^_^

10. Beğen
    Cувєя got a reaction from _cicos_ in Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)   
    8 kelime 3 harf 5 bişey '' lol oynuyomrum ''  B)
  11. Beğen
    Cувєя got a reaction from _cicos_ in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   

12. Beğen
    Cувєя got a reaction from Kadir- in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   

13. Beğen
    Cувєя got a reaction from Kaplumburger in Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)   
  14. Beğen
    Cувєя got a reaction from Vologirl in Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)   
  15. Beğen
  16. Beğen
    Cувєя got a reaction from BerqO in Selamun aleyküm   
    Hoşgeldin fsdjklgdfjldfjhdhklşfgj Ay em saybır berat keyifli forumlar emrecim :D
  17. Beğen
    Cувєя got a reaction from BerqO in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza güzel avatarda güzel sende güzelsin puf mehmet daha güzel
  18. Beğen
    Cувєя got a reaction from BerqO in Oyun Dünyasından ve Oyunlardan Acayip İlginç Bilgiler!... (3.kez güncellendi)   
    Aha benim konu sjsjsj unutmuşum neler oldugunu tekrardan okiyim bidaha :D
  19. Beğen
    Cувєя reacted to Barış D. Baryshx in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Bakabakashi
    4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

20. Beğen
    Cувєя got a reaction from Kaplumburger in Selamun aleyküm   
    Hoşgeldin fsdjklgdfjldfjhdhklşfgj Ay em saybır berat keyifli forumlar emrecim :D
  21. Beğen
  22. Beğen
    Cувєя reacted to Lascen in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    nalet herif o benim asdfghj
  23. Beğen
    Cувєя got a reaction from historianWeeb in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Olay çıkmasın diye sessiz kalmayı tercih ediyorum.  ^_^

24. Beğen
    Cувєя reacted to Erascupin in NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması (SONUÇLANDI)   
    Seçilen tema zor olduğu için katılımın az olması sebebiyle yarışma iptal edilmiştir.
    Bilgi için video'yu izleyebilirsiniz.
    https://www.facebook.com/ORGNEET/videos/vb.1464854833762044/1613229612257898/?type=2&theater

NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması
    25 Haziran ~ 4 Temmuz arasında yapılacak olan yarışma'nın temasını Zamanda Yolculuk olarak belirledik.

Katılımcılardan Steins; Gate karakteri ''Kurisu Makise'' üzerinde zamanda yolculuk konulu bir çalışma yapmalarını istiyoruz.
    Futuristic çalışmalar, günümüze uyarlamalar ve ya geçmiş zaman kullanılabilir.
    Ek olarak ''Sulu Boya'' kullanımına izin verilmiştir.

Örnek olarak; Oda Nobunaga zamanında yaşayan Mızrak kullanan bir Kurisu Makise ve ya 2095 yılından Büyü, Robotik çağ da yaşayan bir Kurisu Makise... Hayal gücünün sınırı yoktur. Örneklerden çok çok farklı çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sizin elinizde. Çiziminizi sayfaya mesaj olarak gönderdiğinizde, tüm kontrolleri yapmış ve yarışmaya o çizim ile katılmış sayılırsınız. Sonradan çalışmanız üzerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız.

İyi çalışmalar, iyi eğlenceler.

Ön Bilgi:

25. Beğen
    Cувєя reacted to Mileydi in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Son sayfalara bakıyorum aynı kişiler puanlama yapıyor hayırdır aranızda bizim bilmediğimiz başka bir oyun mu oynuyorsunuz gençler  :huh: Oyunun amacı kaçmış gibi biraz ara verin de başka üyelere de yer kalsın  ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.