Jump to content

NatsuJun

Üyeler
  • İçerik sayısı

451
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

NatsuJun kullanıcısının paylaşımları

1. NatsuJun

Oyasumi Punpun

Son zamanlarda bu okuyun okutturun lafını çok duyuyorum,türkçe çevirisi de yapılıyor arkadaşlar haberiniz olsun yani okuyun güzeldir.
  2. FC lerin amacını pek bilmediğim için ilgimi çekmemiş,beni de ekleyin,kudasai ne.
  3. NatsuJun

Novel-Aozora

Ahahah çok teşekkür ederim,bizim çevirmenlerden biri de gidip çeviri yaptığını bildirmek için konuşacaktı zaten o da iyi olur^^
  4. Haklısın No Game No Life da aynı şekilde öyle oldu,çevirmeyi düşündüğümüz serilere tek tek el atıyorlar üzücü :/ Wolrd Gate Online çıktı
  5. NatsuJun

Novel-Aozora

Aozora çeviri grubundan tekrar merhabalar, Bir iki gelişmeyi haber verelim dedik,öncelikle Arifureta'yı çıkaracağımıza yönelik daha önce bir kaç duyuru yapmıştık bu iptal,lightnovelturkce grubundadır seri. Bir diğer haber World Gate Online çevirilmeye başladı,isme tıklarsanız direk linke gidebilirsiniz. Son olarak Kore Light Novel serisi olan 'ARK'a grubumuz tarafından el atılmıştır,NightTheFox çevirmeye karar verdi kendisine tekrar teşekkürler.Haftaya bu seriyi de sitemizden okuyabilirsiniz,bekleriz. http://novel-aozora.blogspot.com.tr
  6. World Gate bugün saat 5 sularında çıkacaktır,talep görür diye düşünüp seriyi önem olarak ön plana çektik hepinizi bekleriz. Mushoku Tensei yaklaşık 2-3 haftadır çeviriliyor oysa ki o kadar duyurumuzu yapmaya çalıştık ama gözünüzden kaçmış demek ki,şu önümdeki 2-3 hafta finallerim var ona rağmen haftada biri aksatmamaya çalışıyorum, yine de bekleriz, sitemiz http://novel-aozora.blogspot.com.tr Edit Notu: Ek olarak Mahouka'nın Bakatsuki deki çevirileri çok karışık,başları desen yok.Öncelikle seriyi izleyen birinin aynı zamanda LN i de okuyup çevirmesi icab ediyor anlayacağınız baya uzun iş
  7. NatsuJun

Merhabalar, Merhabalar...

Eh hoşgeldin o halde,iyi forumlar
  8. NatsuJun

Lightnovel

emeğinize sağlık
  9. Herkes meşgulüm rahatsız etmeyin gibisinden yazılar koysa da sevdikleri tarafından rahatsız edilmek istiyordur aslında bir yerlerde.Hal böyle olunca tsundere mi oluyoruz şimdi? Who knows

10. Bize biri World Gate i çevirmek için geldi de ,mübarek Google translate kullanmış sanırsın sanki,cevap da vermiyor
    1. Lynx

Lynx

Asdajsdjl ay yeni gördüm. :D Hisli çevirmen çok ya asdlkaşsf.

2. NatsuJun

NatsuJun

Harry Potter 'ı çevirenler özellikle çok hislilermiş :D

3. Lynx

Lynx

Aynen çevirmenlik dediğin bu olsa gerek tıpatıp aynı çevirmişler. :D

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Tam bittiğini düşündüğümde alt raftan 2 tane daha aldı.Orada yıkıldım :)

2. NatsuJun

NatsuJun

Ahahaha en sevdiğim yeri orası benim de

3. Lynx

Lynx

Aasdhskhd markette bişi alırken o arkadaki şeye uzanmak. :D Nedense alacağım şey de hep arkalarda saklı olur. :D

11. NatsuJun

İtiraf Köşesi

şuan bişi yok tabi ki 17 yaşından sonra görmedim taşındılar,ama o da öyle bir anımdır işte
  12. NatsuJun

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, sınıf arkadaşımı 2. sınıftan 7 sınıfa kadar platonik olarak sevmiştim.Ama karşı komşum olduğundan yakışmaz diye itiraf etmemiştim.Sonra oks ve lise yatılı derken iyice kopmuştum.Bilmiyorum şimdi nerede ne yapar ve acaba doğru olanı mı yaptım,who knows...
  13. Kitabı okumadıgım vs herhangi bişiyi takip etmediğim için White Walkers'lara kendimce böyle bişi dedim niye bunu alay konusu ediyorsun ki
  14. Arkadaşlar bu sezonun beni de heyecanlandırmadığı doğru,geçen bölümün sonunda Cersei'nin düştüğü hal ile bu bölümdeki savaş dışında bu sezon çok fazla hoşuma giden bir şeyler geçmedi.Ama onların açısından bakmak gerekirse şu da var,kaliteli dizi yapmaya çalışıyorlar ve kitap çok ağır çıkıyor, bu sezon bile normalde kitapta geçmeyen şeyler çıkacakken bir de sezonun böyle uzatmalı bölümler haricinde çıktığını düşünün,seneye izleyecel malzeme zor bulurdul.Ben dizinin FMA nın ilki gibi başlayıp sonradan alakasız devam etmesindense kitaba oldukça sadık kalıp yavaş ilerlemesinden yanayım.Ejderha geçen bölüm kuzeye daha yeni gidiyordu,ulaşması mümkün değil.Ejderhacamları orada kaldı ne bok yicekler acep,Valyrian çeliği demek buzkrallara işliyor bak orada coştum ben wuhu
  15. Arkadaşlar Light Novel webnovel falan çevirmek isteyen var mı, shounen tarzda çeviri yapabilecek birine ihtiyacımız var

16. Hoşgeldin Can,umarım forumda takılmak hoşuna gider ve daha sık görürüz seni. Son zamanlarda bolca öneregeldiğim iki seri sana da,Basilisk ve Samurai Champloo. Hadi iyi geceler.
  17. NatsuJun

Hunter x Hunter FC

ben de istiyorum :)
  18. NatsuJun

D. Gray Man

D.Gray man'in sağı solu belli olmadıgı için animeyi saçma sapan bitirmek zorunda kaldılar,mangasında güncele geldim ama bekle ki yeni bölüm çıksın:/
  19. NatsuJun

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

KHR ciler bilir :cool-onion-head-emoticon:
  20. NatsuJun

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Bianchi'nin yemekleri olmazsa olmaz şimdi
  21. NatsuJun

Japonya’da Anime Sektörü Sona mı Erecek?

Bu dediğin animenin falan öncelikli olarak işte böyle bir 17 yaş civarına hitap etmesinden kaynaklı,yani hangi seriyi görsek 17 yaşında bilmem nedir diye özellik sıralıyor.Zaten son zamanlarda rastladıgım insanlar arasında da böyle daha çok gurme takılan animeseverler seinen,psikolojik ve özellikle biraz daha eski yapımdan serileri izliyorlar.Yeniler cidden güldürüyor,daha canlı ve güncel tamam da sıktı artık be.
  22. NatsuJun

Konnichiwa Minna-san

hoşgeldin senem
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.