Jump to content

CpTTkunKnA

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

Yok
  • Kazandığı günler

1

CpTTkunKnA kullanıcısının paylaşımları

1. CpTTkunKnA

Yachiro Kusojiji

Zaten Yachiru=Pon pon Kız modunda anca Ken-chan Ken-chan bastır der :D Atrıca nasıl bir mezoşist bu kız önünde insan ölüyor bu gülmekten yarılıyor :D
  2. CpTTkunKnA

Yachiro Kusojiji

Narutoya dönmesin bu kızın hali :) :)
  3. CpTTkunKnA

Yachiro Kusojiji

Sonuna kadar katılıyorum 1-2 bölümlük bi Filler olsa iyi olurdu..Ama yachiru gücünü göstermeliydi şimdiye göstermesi gerekirdi o kadar Aizen yıktı geçti ortalığı..
  4. CpTTkunKnA

Yachiro Kusojiji

Yachiro'nun geçmişi hakkında bir açıklama yapılmadı ama arada bir ufak dipnot geçmişlerdi yachiru'nun aile'si kendi önünde öldürülmüştü sonrada zaraki ile yolda karşılaşmışlardı gezinirken..Sonra Bizim adam buna sahip çıktı isim fln verdi..Bence kendide çok bişey hatırlamıyodur..Sonuçta daha emekliyodu o zamanlar... :D
  5. CpTTkunKnA

Sizce Ichigo'nun en güçlü, sağlam vs. hali..?

ya şimdi özel sohbete çevirmeyelim olayı 1 hafta sonra fln anketi kitleriz bakarız sonuçlamalara :D
  6. CpTTkunKnA

Ya ortak :) iyi hoş diyosunda pek görülemez artık o diyorum bende ancak şöyle özel günlerde,Bayramdan bayrama :D :D
  7. CpTTkunKnA

Yav nedir bu mugetsu sevdası 5 dk'lik bi olaydı o ama ichi güçlerini eskisi gibi toplarsa seneye belki görürürüz yine Mugetsuyu :D Benim teorim olan Tensa zangetsu her halde işine yarar adamın :D
  8. Bi an kendimi gördüm Bnde 1 bucuk 2 yıl önce death note yi ararken buldumda bulduktan sonrası ortada hala burdayız :D
  9. CpTTkunKnA

Bildiğin S.S yi sallar öyle bir reiatsu :D
  10. CpTTkunKnA

4ever Tensa Zangetsu :D ilk zamanlar bide bankai adını söyleyip giriyodu o zamanlar daha çok severdim
  11. CpTTkunKnA

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Müzik bedede takıntılıdır opening bein ya gaza getircek yada etkilyecekki animeye rahatlıkla geçebileym.. :D
  12. CpTTkunKnA

En sevdiğiniz araba hangisidir?

Bir süredir Honda S2000 ler ilgimi çekiyor...
  13. CpTTkunKnA

gin

Bana göre duygusal ama bunları bir o kadarda bastırmayı bilen biri..Güçlü olmak istiyordu güç olarak aizeni örnek alarak rakip belledi bana göre..Bana göre güçlüydü fazlasıyla örnek olarak Bankai'deyken izleyen arkadaşlar anlar zaten :Kamishini no Yari....Desem :D
  14. Bu çok iyiydi :o aynı sorun bendede oluyor haftada 2-3 gece .d.d
  15. CpTTkunKnA

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

Katılıyorum...
  16. CpTTkunKnA

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

11 Eyes Tamamlandı... :D
  17. CpTTkunKnA

En iyi anime soundtrack hangisi?

Şu aralar Deadman wonderland-one reason baya bi sardı bni :D Tel. Melodim Fln..^^
  18. CpTTkunKnA

En güçlü karakter sizce kim?

Ya yanlız grey baya bi küçümssenmiş mi ne..?Oy veren yok hiç :D
  19. CpTTkunKnA

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Gecelerce kanlı gözlerle xD Sonuna kdr yürürüm tercümanlk yolnda :D
  20. CpTTkunKnA

Death Note

Avatar legend of korra başlamadı dmi dha..?(seri isim doğrumu..?)
  21. 2-2.5 yıl fln oldu galiba anime arıyodum yanlış hatırlamıyosam death note'du :D Bi süre sonrada foruma bi istek yapmak için girdim Kamikaze Jeanne'ydi galiba sonrada düzenli bi ilişki şeklinde gitti Türk anime TV...^^
  22. CpTTkunKnA

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

Anime olarak HOTD daha iyi ama ecchi olarak Futari ecchi tabik..Sonucta hentai potansiyeli var animenn :D
  23. CpTTkunKnA

Bleach: Jigoku Hen :)

Dün izledim dha güzel bi movie ama şu aşırı güç gösterileri olmasa bleach daha güzel olcak bnce :D
  24. CpTTkunKnA

Zapaktousu olursa ne olur??

fazlasıyla katılıyorum :o o böyle gayet mutlu :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.