Jump to content

Hera

Üyeler
  • İçerik sayısı

268
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Hera kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Naruto'nun,Bleach'ın bu koca listede olmasını beklemeyin,onlardan kaliteli 100'lerce anime var.

SAO Yok Tokyo Ghoul yok omg sonunda!Her yerde görmekten bıkmıştım artık!

Güzel seriler var çoğunluk eski serilerden hemen birkaç tane seçip izlemem lazım

FMA Brotherhood'un 20 bölümünde kaldım tekrar başlama zamanı gelmiş demekki

250 Sıralamalı bir listede ''Bleach'ın listede olmasını beklemeyin'' demek sencede haksızlık değil mi?

2. Bilgim var o kadar da cahil değilim canım  :D

Ben de ilk izlediğimde dedim sol yanım sızlıyor neden  :D İzin işi biraz sakat annem hayvan beslemeye çokkkk karşı bir ara hamster alacaktım o eve girerse sen pencereden aşağı dedi (ev 4.kat bu arada) fikirden anında vaz cayıldı  :ph34r: Tabi kendisinin fare ve türevlerine karşı olan bir fobisi olduğundan dolayı da olmuş olabilir bu tepki  :P Eskiden çalışıp bir de evcil hayvan besleme sorumluluğu gözümü korkutuyordu ama insan yaşlanınca korku neyim kalmıyor gözünde yakındır hedefime ulaşacağım  B)

Benimde annem ilk başlarda hayvanı evde beslemeye karşıydı bir gün kucağımızda getirdik sonra bi anda kadının hayvan sevgisi ortaya çıktı geceleri yanyana yatıyorlar yanından bir saniye bile ayırmıyor, belki sende onun sevdiği bir türü alırsan izin verebilir :D

3. Hafta sonları veteriner kliniğinde çalışıyorum evime yakın   :wub: bi tatlı bi tatlı hayvanlar geliyor görsen 

Yarında gidicem  pansiyonda kalan kedive köpekler var. Bide sahpsiz bir yavru kedi var bakıyoruz  :ph34r: ninja gibi yada örümcek adam bir tırmanmalar 

Ya ne güzel :) Veteriner mi olmak istiyorsun? Evet onlar öyle her yere çıkıyorlar geziniyorlar :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.