Jump to content

AB_WasHere

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

AB_WasHere üyemizin başarıları

1. AB_WasHere

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Sizin youtube sayfiniz varmis hic demiyonuzda :D abone oldum hadi gene iyisiniz hacı:D
  2. AB_WasHere

Dayanamadım ilk bolumu izler izlemez dublajı izledim guzeldi. Sanki başka bi anime izliyormusum gibi geldi bana :lol: Fukube satoshi yi seslendiren arkadas tam olmus ama İlay Ablamızın seslendirdiği Chitanda Eru tam olmamış sanki biraz soluk kacmis daha canli olursa olucaktir.Sesiniz tam olarak karaktere uymasa bile siz konusma tarzınız vb. ile bunu halledebilirsiniz diye dusunuyorum.Guzeldi 2.bolumu bekliyorum.
  3. AB_WasHere

Sırf sizi tebrik edebilmek için profil açtım.Öncelikle böyle bir şeye adım attığınız için tebrik ederim.Daha animeyi izlemedim bu yuzden Dublajınızıda izlemeyeceğim ama animeye baslıyorum :D.Animeyi izledikten sonra Dublajınızı izleyeceğim ve izledikten sonra size düşüncelerimi ileteceğim.Sizi tekrar ve tekrar tebrik ederim.Gerçekten Güzel bir çalışma devam etmenizi öneririm.Siz buna kötü bakanlara aldırmadan boyle devam edin.Sonuçta Türkiye'de böyle birşey bulmak çok zor :D Böyle devam :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: .Ben ve benim gibi olan Arkadaslar sizi destekleriz ;).
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.