Jump to content

Lance The Gun Freak

Üyeler
  • İçerik sayısı

145
  • Son ziyareti

Lance The Gun Freak kullanıcısının paylaşımları

1. Lance The Gun Freak

Bul Getir!

Gri saçlı bir erkek karakter alabilir miyim? Al sana Mirai Nikki'den Akise Aru Bende uzun saçlı güzel bir tsundere alabilirmiyim ? :D
  2. Lance The Gun Freak

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mahouka Koukou no Rettouse 4-5-6. bölümler :) baya iyi ilerliyor bana sorarsanız :D
  3. Umarım iyi vakit geçirirsin buralarda aramıza hoş geldin :)
  4. Daha önce hiç light novel okumamıştım ama ilginç birşeye benziyor :)
  5. Lance The Gun Freak

Kimdir O?

Hina degilmi ya o yerim ben onu :admire-onion-head-emoticon:
  6. Lance The Gun Freak

Graffiti Fansub

Fansub alemine yeni bir grup daha katılmış :D Şimdiden çevireceğiniz animeler için teşekkürler. Umarım en kısa sürede ekibinizi tamamlar ve başlarsınız.
  7. Bana kalsa Plutia'yı koyardım ama neyse :D
  8. Noire'yi koyuyorsun da niye Uni'yi koymuyorsun :D
  9. Lance The Gun Freak

Merhaba minna

Hoşgeldin ^^
  10. Lance The Gun Freak

Merhaba

Hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin :)
  11. Matematik sınavımız beklediğimden çok daha kolay olduğu için ortaya çıkan şaşkınlıktan kurtulmaya çalışıyorum.
  12. ''Aptal değilim,sadece ne kadar akıllı olduğumu gösteremeyecek kadar tembelim'' -Oreki Hontarau,Hyouka
  13. Kurumiyi görünce Date A Live'yi gene izleyesim geldi :happy-onion-head-emoticon:
  14. Lance The Gun Freak

Hatsune Miku

İnanmayabilirsiniz ama müzik dersinde herhangi bir sanatçı hakkında araştırma yapıp sunucaktık. Hatsune Miku'yu istedim (tabi kimse tanımıyor *_*) Biraz anlatıp bilgisayar programı, sanal diva deyince kabul ettiler artık sıramın gelmesini bekliyorum :D
  15. https://www.youtube.com/watch?v=QdJHZMwr7nc Adam yapmış :D
  16. Hoşgeldin umarım güzel vakit geçirirsin buralarda :D Adım İbrahim :) Forum adımla aynı steam hesabım var eger istiyorsan seni ekleyebilirim :P
  17. Lance The Gun Freak

Kara Kalem Çizimlerim

Hepsi çok güzelmiş umarım daha fazla çizer ve paylaşırsın bizlerle :D Özellikle Üç Başlı Mavi Gözlü Beyaz Ejderha'yı çok begendim
  18. Lance The Gun Freak

RESİM 30.04.2018

0_o Damn Son Thats Much Better Then I Expected Vay be bende anca çöp adam yapayım :D
  19. Lance The Gun Freak

Bu Animeyi İzledin mi?

Tabiki izledim :D Alttaki Hotarubi no Mori e izledimi ??
  20. Sagolasın bende aramaya üşeniyodum :D
  21. Benide gruba alabilirmisiniz archeage oynayıp bırakmışlıgım var ( oynayan arkadaş çevresi yoktu :/ )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.