Jump to content

Seloko

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Seloko üyemizin başarıları

1. Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin olmadan bir liste daha :(
  2. Seloko

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

Kamisama no inai nichiyoubi izleyen herkesin benle hemfikir olacağını düşünerek humpnie humbart diyorum
  3. GTO ve Kiseijuu mangalarını okumadım ama animeleri süperdi. Bunun yanında terraformars ve fma cidden mangaya göre rezalet fmab ile toparlasada fma terraformarsı animeye uyarlayanların özür dilemesi lazım.
  4. Fmanın zaten eskisinden bahsediyolar büyük ihtimal mangadan uzaklaştığı için seçmişlerdir sonuçta izleyenlerin hemen hepsi brotherhood tercih ediyo ve bencede fmanın yeri gayet normal ancak gto ve dbz hakkında bişey diyemem mangalarını okumadım
  5. Seloko

Animelerden Bir Ordu Kursanız Komutanı Kim Olurdu?

Sırf savaşlar hızlı bitsinde uyuyayım diye canavar ordu kurar bence yani ben olsam öyle yapardım :D
  6. Seloko

Animelerden Bir Ordu Kursanız Komutanı Kim Olurdu?

Tabiki Reiner Lute hem zeki hem güçlü
  7. Kitamura Eri olmayan seiyuu listesine liste demem ben o kızdaki ses farklı bir dünyadan :D
  8. Seloko

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

Bende diyom btooom niye öyle bitti.
  9. Seloko

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1-)Darker Than Black 2-)Kamisama no inai nichiyoubi 3-)Hamatora 4-)Full metal alchemist brotherhood 5-)No game no life
  10. Eline sağlık çok güzel olmuş
  11. Erkek sanatçı: TK from Ling Tosite Sigure Kadın sanatçı: Yui,Lisa,Eri KİTAMURA Grup: Flow bi de VİVİD grup olup olmadığını bilmediğimden buraya yazdım. Bu arada openinglerle ilgili bi ankette yapılırsa sevinirim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.