Jump to content

izayAAA

Üyeler
  • İçerik sayısı

119
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne izayAAA kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Dracon izmir vol 5...

15-16 Ağustos İzmir fatih koleji

İzmir Özel Fatih Koleji
    18 Sokak No:12 Güzelyalı, 35290 Göztepe, Izmir, Turkey

Etkinlikte ne gibi şeyler olucak 
    -
    Maid Cafe 

-

11751847_476445892517069_668013184140787-

-Mortal kombat ve çeşitli oyunların turnuvaları (cezalıdır)
    -Cosplay yarışması 

-

11700811_476439385851053_701472590702017-

-Naruto Ultimate Revolution turnuvası
    -Hazine avı ( etkinlikte birşey saklanıcak ve aranıcak bir nevi one piece ) 
    -
    Street Fighter 4 turnuvası

Şimdilik bukadar açıklama yazdım konuya ilgi olursa devamını yazabilirim bu etkinliği emrenin anime manga tükkanı düzenliyor benim hiç bir alakam yoktur sadece katılanlardan biriyim izmirde olup işi olmayan olursa gelebilir yol bilmeyenlere yardımcı olabilirim...

2. Hepinize Merhaba arkadaşlar Ben Grafik tasarımcısı ve Photsohop , Desing Tasarımcısı arıyorum 
    Tasarımcı ya ücretli iş yapıcak yada isterse ekibime katılıcak 
    Yapması gerekenler ;
    - Logo Bu çok önemli benim için 
    -Sayfa kapak tasarımı 
    -çeşitli şablonlar hazırlıycak (Bunları detaylı anlatırım ) 
    Örnek vermeye yoktur sanırım Ciddi olan mesaj atabilir iyi günler 

3. Yönlendirme yapabilirim eğer istersen :)

Olabilirsen iyi olur Anlamadığım konu kodlar vs zaten 

Website builder denen applar var şirketlerde,onlardan birini kullanarak siteyi tasarlayabilirsin ücretsizleride var ücretlileride gerçi ücretsizler ne kadar ücretsiz bilemiyorsun sitebuilderlar parayla kullanılıyor extra extra şeylerde oluyor oluyor sana sadece tasarım 300TL birini bul yapsın sana onu kullan yoksa işin zor tasarım konusunda :D

Okadar bütçem yok fakat öğrenme isteğim öğrenmek için zamanım var

4. godaddy şuan en iyi domain,host vs satan yer en iyi dediğim en ucuzu,domaini 1 dolara alan arkadaşım var şimdi TL sistemi var domaini 2.2TL den satıyor gerçi aynı paraya denk geliyor Türkiyede domain,hosting web tasarım vs şeyler kazık aynı zamanda hizmet son derece berbat.İngilizcen yeterliyse godaddy'den al.

Domain ve hosting aldım :D şuan mesajt attılar yabancı siteden aldım bu arada 24 saat içinde veya 15 dakika içinde aktif olucakmış açılınca tasarım kaldı sorunumda o :D

5. Çok güzel olmuşlar... Hollow Ichigo'ya çok güldüm... Eline sağlık... Facebook'ta yapmış olduğun paylaşımları bilemiyorum o yüzden yapmış olduğun tipte bir çalışma ise bağışla... Rakipler arasındaki çekişmeyi espirili bir dille anlatabilirsin, shoujo animelerdeki çiftler arası karşılaştırma yapabilirsin... Çalışmalarında kolay gelsin :D

Teşşekür ederim anime kesitlerinden bişiler çıkarmaya çalışıyorum şimdi

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.