Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

UnderminE kullanıcısının paylaşımları

1. O Higurashi'de ve Umineko'da olan ortak 2 karakterin gücü sayesinde bu dediğin imkansız değil zaten. Hatta böyle bir şey sanki vardı ama adını hatırlamıyorum şimdi.
  2. Akasaka Ryuunosuke
  3. dedi imzasında Jojo olan arkadaş
  4. Oyuna Ahri için başlayıp, Soraka yüzünden bırakamamıştım. Soraka candır, gerisi heyecandır.
  5. Biliyorum tabii, günceldeyim bekletiyorum artık napayım kopuyorum öbür türlü ;___; Elemanın biri şu an 4chan'da mangayı sesli okuyor, Duwang versiyonu tabii ki
  6. Büyük ihtimalle thiefpliskin çevirir. Zira bütün kuşakları hatta şu başlıktaki fragman dahil çevirmiş arkadaş :D Baksana Twitter ismini bile Josuke yapmış adam
  7. Her şeyden şikayet etmiyor, sadece "normal bir hayat" yaşamak istiyor. Ama aynı zamanda hastalıklı ve takıntılı birisi. Hatta sayko. Zaten sayko olmayan adam Jojo'da villain olamaz herkes manyak çünkü Adamımızın önizlemesi şu, artık gerisini sen tahmin et :P
  8. Dio'nun standinin yanından geçemez hiçbiri (Part 5'teki hariç) ama yine de bu villaini tarz olarak seveceksin bence. Gantz'daki Nishi'ye benziyor kişiliği az çok :P
  9. Dio kadar efsanesini asla bulamayız elbet ama yeni villain de bu sezondaki diğer animelere taş çıkarır bence. Hatta görürsün bak Dio'dan daha çok sevecek izleyiciler onu çünkü öyle bir standi var ki aboo
  10. Senelerdir beklediğim resmi yapmışlar sonunda, içimi açtı vallahi bahar gelmiyor malum ;_;
  11. UnderminE

Koniçiva minna!...

MyAnimeList tarzı bir şey var mı? Merak ettim 5 yıldır neleri izliyorsun :D Hoşgeldin foruma ^^
  12. DORARARARARARARARARA edd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gifedd261d3f4.gif

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kikuchi

Kikuchi

Bu arada profil şarkını hiç sevmedim -.- 

3. UnderminE

UnderminE

Silent Hill bilmiyor musun? SH'ciler olsa ağlardı profilimde şu an duygu patlamasından :D

4. Kikuchi

Kikuchi

Meh -.- 

13. Forumda konu başlıklarıyla arama yaptım ama içinde Diamond geçen bir başlık göremedim :P Heyecanım burnumdan akarken buraya da başlığını açmak farz oldu. Haftalık Shounen Jump dergisinde 1986'dan günümüze kadar devam eden, Hirohiko Araki'nin yazıp çizdiği tuhaf seri Jojo'nun anime uyarlamaları tam gaz gelmeye devam ediyor. 3. kuşak olan Stardust Crusaders'ın ardından şimdi sıra Diamond is Unbrekable'da. Animenin 1 nisanda geleceği duyurulmuştu. İlk tanıtımdan sonra kısa kısa fragmanlar gelmeye başladı. Jojo serüvenine dahil olmak isteyenler şu sırayla izlemeliler: > Jojo's Bizarre Adventure (2012): 24 bölümün içerisinde 1. ve 2. kuşağı işliyor. İlk kuşak eskilerden alışık olduğumuz kaslı insanların ölümüne yumruklaştığı serileri ele alırken, ikinci kuşak Gintoki'nin seiyuusuyla birlikte daha laubali ve "Bizarre" açıdan ilerliyor. > Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ve Egypt Arc: 2 sezon halinde 3. kuşağı ele alıyor. Bu kuşak da Shounen serilerin tavan yaptığı dönemlerden kalma, her hafta bir Pokemon'u yakaladığımız animelerin yolundan ilerliyor. Türkçe Fragman 1: Yeni gelen tanıtım: Ana karakterler ve seiyuuları: Josuke Higashikata: Yuuki Ono Rohan Kishibe: Takahiro Sakurai Kouichi Hirose: Yuki Kaji Okuyasu Nijimura: Wataru Takagi Açılış parçasının adı "Crazy Noisy Bizarre Town" olacakmış. Grubun ismini de "The DU" olarak vermişler. Seiyuu ekibinin de katıldığı bir açılış parçası sanırım. Malum "DU" dedikleri "Diamond is Unbreakable" kısaltması olarak kullanılmış. Zaten Part 3'ün son açılışında da önceki kuşakların şarkıcıları bir araya gelmişlerdi. Birkaç güne açılış şarkısı da sızar, hype tavan yaptı
  14. Gözükmüyor derken sende mi kapalı imzalar yoksa sadece benimkinde mi sorun var? 5 8
  15. 1 hafta oldu ama hala..

Spoiler

ÇALIŞAMIYORUM edd261d3f4.gif

16. UnderminE

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Dio tabii ki
  17. UnderminE

20 Başarılı One Punch Man Cosplay Çekimi

Fubuki'den şebeke elektriği alıyorum volt volt
  18. Sen at kuyruklu Shinobu görmemişsin :P
  19. He ya Shinobu'nun o halini görmemişler bunu yaptıklarında heralde
  20. Senjougahara'cığım listededir kesin diyerek geldim baktım ki listede elbet <3 Jüpiter de çocukluk idolümdür, Japonlar ağzının tadını biliyor :D
  21. UnderminE

Kimdir O?

Ryougi Shiki beee <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.