Jump to content

dali

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

dali üyemizin başarıları

1. dali

Japonya

aileme bahsetmeyi düşünüyorum fakat şuan değil daha yapıcak çok şey var zamanı gelince konuşcam Japonca yazılım değilde telaffuz beni korkutuyor onun dışında bikaç güne işe girip program satın alıcam dahada geliştirebilmek için kendimi animasyonda , Japonca konusunda da ablam daha önce Japonca kurslarına gitti 7 8 tane Japonca kitap var evde onun yardımıyla 1 sene kursa gitmeyi düşünmüyorum
  2. dali

Japonya

animasyondan kastım çizgi film yapımı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi animasyon bölümünü istiyorum fikir almak istedim görüşlerinizi de öğrenmek isterim
  3. dali

Japonya

ablam dışında bu konuda konuşacak kimsem olmadığı için buraya bunu yazma gereği duydum o bile sadece zevk için Japonca öğrenmek isteğimi biliyor , 17 yaşındayım lisede grafik bölümünde okuyorum matbaa şirketinde staj görüyorum eğer 2 sene içinde Japoncayı pro seviyede öğrenebilirsem 2 senelik üni tercih edip para biriktiricem fakat bu olaylardan ailemin haberinin olmasını istemiyorum onlara işe girene kadar anlatmıcam Japonya ya gidip çalışmak istiyorum fakat orda animasyon işi Türkiyedeki kadar basit değil kendime güveniyorum kimseninde hayalimle dalga geçmesini istemiyorum eğer bunu bi arkadaşıma anlatsaydım benimle dalga geçerdi buna eminim kimse görmesin diye hızlıca yazdım eğer konuyu yanlış açtıysam şimdiden kusura bakmayın ilk kez konu açıyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.