Jump to content

YoungZSnipeZ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

YoungZSnipeZ üyemizin başarıları

1. YoungZSnipeZ

Natsu ve Zeref ?

BU AŞIRI FAZLA SPOİLER İÇERİR MANGA VEYA ANİMEYİ GÜNCEL TAKİP ETMEYENLERİN BAKMAMASINI TERCİĞ EDERİM Aslına Bakarsak Natsu ve Zeref Kardeş bİ mangada böle geçio zerefin kardeşi bi hastalıkta ölüyo ve zerefte onu hayata döndürmek için kara büyü gibi bir şey öğrenmeye çalışıyo ama tüm köy halkı ona karşı çıkıyo zeref yinede pes etmeyio ve araştırmalarına devam ediyo sonra zeref kardeşini bir şeytan olarak tekrar diriltiyo diriltme tarihi 400-500 arası bi tarih natsu bundan 100 yıl sonra diriliyo ve ignell taradından büyütülüyo belki görmüşsünüzdür mangada natsunun gerçek ismi ve kısaltması şöle : (END)=kısaltması bu açılımı ise=Etherion Natsu Dragignell yani zerefin soy adıda dragignell yada Etherion oluyo ve natsu en güçlü şeytan olan End'in kendisidir bunlardan yola çikarak natsu ve zeref aslında abiği kardeştir çünkü teenrojimada zeref natsuya şöle dedi (natsu görmeyeli çok büyümüşsün ) ve bide şunu dedi (hala çok güçsüzsün beni hala yenemezsin) dedi ve ağlayarak oradan uzaklaştı ve natsu ve zeref kardeştir bu mangada bile söleniyo ve ek bilgi ejderler 777 tarihinde kaybolmuştu deyilmi o zaman lucy'nin annesinin ölüm tarihi niye 777 bunu bende çözemedi bir bağ olabilirde olmayabilir'de bilen varsa lütfen msj atsın file:///C:/Users/W8/Desktop/indir.jpg bu link acnologiya daha insanken hali ve bu zeref ve natsunun hikayesini anlatan bir mangadan yapımcını kendi yaptığı bir mangadır 2 tane daha var file:///C:/Users/W8/Desktop/indir.png şu linke girip orda zeref natsuya bişey diyo (My name is Zeref Dragineel your older brother) türkçesi (benim adım zeref dragineel senin eski kardeşinim natsu) der file:///C:/Users/W8/Desktop/images.jpg buysa zerefin başarılı bir şekilde tamamladığı canlandırma büyüsü dediğim gibi natu bi koza gibi bişeyin içinden doğdu ve sonra ignell ile tanıştı ve onu babası gibi gördü
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.