Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

青い FAIA

Kayıtlı Üye
  • Content Count

59
  • Last visited

2 Followers

About 青い FAIA

• Rank
    Level 1
  • Birthday 10/29/1989

Profil Bilgileri

1. Eski ama şuan çıkan bazı abidik gübidik serilerden 1milyon kat daha iyi.Hiç olmazsa Türkiye'de yarısı yayınlanıp bırakılmış bir animenin yayınlanmamış sezonları var.
  2. Anime ile çizik filmi karıştırıyormusun kardeş?
  3. Keşke çevrilmeye devam etse. Coverdaki 29.chapterdaki gri saçlı eleman kimmiş.
  4. Ikkitousen Ikkitousen Dragon Destiny Ikkitousen Great Guardion Ikkitousen Xtreme Xecuter sırası bu basamağa göre.
  5. Torrentleri sapasağlam varken sanmıyorum birinin gelip direk linkin nazını çekeceğini.Gene de teşekkürler.
  6. Fairy Tail in ostları en iyisi.Ödül bile almış.Hangi animenin ödüllü ostu var ki başka. (Efekt:heh!) Fairy Tail VOL.3 - Sannin no Doragon sureia Fairy Tail VOL.2 - Kurogane
  7. İlginç bir anime gibi.TR altyazılarıda bitmiş.Teşekkürler.
  8. Bleach şu an fillerde sürünüyor halen Bleach mi diyonuz.Bırakın Pirinci :D
  9. Esinti;senin yazını okuyacam diye gözlerim sharingan gibi kızarıyordu.Ama konuya bakıp diyebilirim ki o kadar anime varki her türden,gerek yok.Olanların hepsini izledim mi de kalkışayım. :) Topu topu 85 tane izledim.
  10. sevdiğim türler olcak ilk başta.Sonrada romantizm,yaoi,shoujo fln o tür gereksiz şeyler yoksa izlerim.
  11. Sevmediğim türleri içeriyor.Çeviriye teşekkür eder,bu serinin olduğu sayfadan kaçarım. :D
  • Create New...