Jump to content

deryagamiraito

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

deryagamiraito hakkında

• Doğum günü 11/16/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

628 profil görütülenme

deryagamiraito üyemizin başarıları

1. deryagamiraito

Herkese merhaba arkadaşlar Xb

Baris onu okumamistim kb digerini okumustum oylesine yazdim :D çok fazla kural oldugu icin ciddi oldum bide yeni oldugum icin rahat olamadim ondan
  2. deryagamiraito

Herkese merhaba arkadaşlar Xb

Teşekkurler hosbuldum
  3. Burada aslında yeni değilim,önceden katılmıştım da bi ara anime izlemeyi bırakmıştım.Neden bıraktım bende bilmiyorum :D Galiba okul falan başlamıştı bende takip edememiştim daha öyle bisey işte:d Neyse yani şimdi yeniden sizlerleyim hep sizleydim zaten içinizden biriydim xd forum hesabimi da kurtardim ve basliyorum tekrar kullanmaya insallah eğlenceli vakit geciririz birlikte :D imzamıda daha ayarlamadim onuda yapicam . 16 yaşındayım , anime izlemeye 14-15 yaşlarında Death note ile başladım. Bi arkadaşımda attack on titan mangası gorup merak edip sormustum :d ilk soldan sağa acmistim enayi gibi :D oda ciddimisin gibi bakarak beni duzeltti sonra sevdim ve daha cok merak ettim oda bana death note onerdi ve boyle basladim ayrica favori animemde olur kendisi ,favori karakterimse tabiki Kira :D Manga okumayida ayrı bi severim,guncel olanlari takip ederim okydugunuz icin arigatouu *-*
  4. Bide yener usta var tabiii unutmusum onuu ;) -Emeklemeden yürünmez hey hey hopp
  5. Bi aralar taktigim efsane şarkıdır,şimdi yine takmış bulunmaktayım teşeke..
  6. deryagamiraito

Fanlara Göre Top 30 Mangaka

Takeshi Obata daha üstlerde olmalıydı kesinlikle. kurgu,karakterler,çizim her yönden hakediyo
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.