Jump to content

Lawl3ss

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Lawl3ss üyemizin başarıları

1. Lawl3ss

Erza'nın En Sevdiğiniz Zırhı

Benizakura yı giydiği kıyafet çok iyi bence çok şekil oluyo
  2. Lawl3ss

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

Madara yani adam rinneganı uyandırdı ve sasukeyle naruto beraber savaşmadan yenemezlerdi madarayı adam çat çut dağıtıyo herkesi
  3. Lawl3ss

Fairy Tail Favori Takımınız ?

1-)Jellal (Cerması güzeldir) 2-)Gildarts (Adam Karadelikleri bile parçalıyo) 3-)Warrod (4 Kral dan biri bence bukadarı yeter :)) 4-)Natsu (Savaş Tanrısını bile kesiyo) 5-)Laxus (Herif çok cool be)
  4. Arkadaşlar FT zero nun son bölümünde yuriy dreyar X700 de öldü yazıyodu ama Mavisin üstü karalanmış bende farklı bir teori öne sürdüm god serena yuriy dreyar oladabilir olmayadabilir ama yuriy mavisi korumak için söz vermişti ve mavis,precht,yuriy,warrod bunlar büyülerini hep zereften öğrendiler ve şu ana kadar mavisin dondurulmuş bir şekilde yaşadığını biliyoruz precht kara büyüsünün gücüyle hayatını uzatmıştı(Şeytanın kalbi dediği zımbırtıyla),Warrod zaten ağaç adam oda 100 ün üstünde çünkü büyüsü gereği ağaç adama dönüşmüş ve hayatı uzadı hale tek hakkında hiç bişey bilmediğimiz adam yuriy ve bence yuriy nin de uzun yaşamış olmasının sebebi zerefin öğrettiği yıldırım büyüsü olabilir vücudunu hızlı biir şekilde iyileştirme ve bu sayede hayatını uzatmış olabilir ve mavisi korumak için de kendini ölü gibi göstermiş olabilir yada bunların hiç biri tutmaz ve adam cidden ölmüştür ama bence god serena yuriy ise ve arbales te mavisin peşinde olduğundan dolayı spriggan 12 ye katılmış olabilir diye düşünüyorum yada zeref yuriyi kendi tarafına bir şekilde çekmiş olabilirbu arada da bence god serena yla ilgili çok büyük bir dövüş olacak gibi hissediyorum ve gildarts bu arc ta kesinlikle kendini göstericektir god serena ile gildartsın dövüşünü görmek isterim açıkcası
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.