Jump to content

Anime WR

Stajyer
  • İçerik sayısı

106
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Anime WR kullanıcısının paylaşımları

1. Anime WR

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Boku Dake Ga Inai Machi'nin birkaç bölümünü tekrar izledim.
  2. Anime WR

Bu Animeyi İzledin mi?

Amnesia'yı izlemedim... Alttaki Phantom: Requiem for the Phantom izlememiştir bence :D
  3. Yanlış hiç yaklaşamadınız diyeyim :D Alttaki 200 seri izlemiştir.
  4. Anime WR

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Alttaki Baccano?
  5. Anime WR

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

İşte böyle daha iyi :D Üstteki üye Kaori'ye benziyor :D
  6. Avatar: 8 (Görüntü kalitesinden kırdım 2 puanı) İmza: 10
  7. Anime WR

Ne hallere soktun bizi ya :D ----------------------------------------------- Relife -- Hishiro Chizuru --
  8. Anime WR

Bu Animeyi İzledin mi?

Çok gördüm ama bir türlü izleme fırsatı bulamadım. İzleme listemden sıra gelmedi ona :D Alttaki Shigatsu wa Kimi no Uso izlemiştir bence, izlemediyse de direkt izlesin.
  9. Anime WR

One Punch Man 2. Sezon Duyuruldu!

2. sezonda yine yıkacak Saitama :D Gelmesini dört gözle bekliyorum.
  10. Anime WR

Bu Animeyi İzledin mi?

1. sezonunu izledim, 2. sezonunu da biriksin diye bırakmıştım da öyle unutmuşum onu. Şu izleme listem bitsin onu da izlerim. Alttaki Kimi No Na Wa?
  11. Relife'ın 6. sırada olması gerçekten üzücü. Kesinlikle 1. olması gerekirdi. Ve Shokugeki No Souma'nın ilk 3'te olmaması, en azından ilk 5'e bile girememesi... Japonların seçimlerinden fazla bir şey beklenemezdi. Love Live bile 4. olmuş.
  12. Anime WR

Black Bullet Hiruko Kagetane
  13. Anime WR

Hikayesi En Derin Olan Animeler

Anime olarak gayet iyi olduğu su götürmez. Konunun derinliği olarakta kahramanların hikayeleri işleyişte hakkını gerçekten iyi veriyordu. O yüzden haklı olabilirsin. Düzenleyeyim mesajımı bari.
  14. Anime WR

Hikayesi En Derin Olan Animeler

Boku dake ga inai machi kötü değil ama 1.liğe oturması için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım. Anime kötü değil ama bu işte ondan daha iyiler var. Bu yüzden listeyi tam oturtamamışlar. Daha iyi olabilirdi.
  15. Buna liste bile demek istemiyorum. Gerçekten çok boş oy kullanmışlar. İlk olarak Mikoto Suoh yok, Archer'i görmek isterdim listede vs. vs. Gerçekten çok boşlama bir liste olmuş. Hani listedeki karakterler kötü değil, ama burada konu başlığı ''En yakışıklı yüze sahip anime karakterleri'' listeyi yapacaklarsa konuyu doğru düzgün belirlesinler. Tam japonlara göre olmuş. Tebrikler :=)
  16. Anime WR

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Alttaki One Punch Man?
  17. Anime WR

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Zetsuen No Tempest? İzlemediyse izlesin, kaliteli bir animedir. Benimde canım sıkıldı, unutmuştum olayları tekrar başlayayım dedim
  18. Kısa bir yazı olarak gözükse de güzel bir paylaşım olmuş. Eline sağlık.
  19. Anime WR

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki No Game No Life ?
  20. Anime WR

No Game No Life Anime Filmi Duyuruldu

Bu film yapılacağına 2. sezon yapılsa bayram ederdik. Böyle giderse 2. sezonu ertelerler. Filmi çerezlik olucak zaten direkt 2. sezonu gelse de izlesek :=
  21. Anime WR

Merhaba!

Ya schleifer adı bana çok tanıdık geliyor. O hesap adı eskiden de seninse ondan olabilir :D Değilse de ben yanlış hatırlıyorumdur. Yine de tekrardan hoşgeldiniz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.