Jump to content

Umut Soytürk

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Umut Soytürk kullanıcısının paylaşımları

1. Umut Soytürk

Efsane Geri mi Dönüyor - Slam Dunk

ryonan macı var ulusal turnuvaya gitmek için kazanmaları gerek maç tabi adamın en ciddi oldugu zamanlarda bile bir muziplik var
  2. Umut Soytürk

10 days after ı bulamadım link var mı ? :)
  3. Umut Soytürk

Manganın belli bir kısmına kadar animesi var daha sonra animeyi bitirmişler bende mangadan devam ettim yanlıs olmasın tam hatırlayamadım şimdi ama manganın 160. bölümüne kadar animesinin çekilmiş olması lazım,buda 101 anime bölümüne denk geliyor mangada toplam 272 bölüm
  4. Umut Soytürk

Bugün bir solukta animesi yapılmayan mangayı bitirdim harbi cok pis yerde bitmiş Japonya'nın en iyi takımını yendikten sonra şampiyon olmalarını beklerdim olmamış ama sağlık olsun :)
  5. Umut Soytürk

Mangayı çizen Abi'mizin twitterına göz attım slam dunk ile ilgili şeyler paylaşmş tabi japoncam olmadıgı için ne diyor anlamadım :) umarım bu efsanev seri geri döner ve harika beşliyi tekrar izleriz :)
  6. Umut Soytürk

cocuklugumda show tv de kaçırmazdım slam dunku ve tabiki rurouni kenshin i izledigim iki animedir baskada izlememişimdir zaten, bugun slam dunku 5.kez bitirdim, ve anime öyle kötü bir yerde bitmiş ki, animeyi kaldıran herkese beddua edesin geliyor,umarım gelir ama geleceğini pek sanmıyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.