Jump to content

monara

Üyeler
  • İçerik sayısı

276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne monara kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Konuşmak isteyenleri buraya toplayalım.

1. monara

monara

yaw dostum sana noldu tam olarak derslerin falan mı kötü baban lafmı etti okulun kötü dersmi alamıyosun yoksa kendi içinimi kemiroyusn benden bi halt olmaz die eğer oyleyse sebebi ne

2. (See 38 other replies to this status update)

2. Konuşmak isteyenleri buraya toplayalım.

1. monara

monara

wiç cim ,-, konuşmaya bakcanmı

ibrahim sen düsünmeye dewam et :D

3. Konuşmak isteyenleri buraya toplayalım.

4. Konuşmak isteyenleri buraya toplayalım.

1. monara

monara

ne dlskdjsdjk ne *-* haram tabi hatta günah günah

5. Konuşmak isteyenleri buraya toplayalım.

1. monara

monara

yawrım çocuum nolii len ne halayı wiç bensiz halay malay cekemezsin =_=

----

ee ibrahim düşündünmü mafya koltuğunda :D sonuç ne ???

6. Love Live! School Idol Project'e yeniden başladım... Hayatımı sömürecek gibi duruyor ama olsun. :")

7. Love Live! School Idol Project'e yeniden başladım... Hayatımı sömürecek gibi duruyor ama olsun. :")

1. monara

monara

beni ekle arkqadaş olarak 46levelim di- anam olacak ningen silmeden once - cok mütüşlü bi oyuuun yaa

2. (See 29 other replies to this status update)

8. ya insancıklar hiçmi biriniz doğum tarihime bakmadınız ya T^T kimsemi hatırlamaz alahıığğm

9. ya insancıklar hiçmi biriniz doğum tarihime bakmadınız ya T^T kimsemi hatırlamaz alahıığğm

1. monara

monara

yerim lan seni cadıııııım

firenation benimki 3yasımdan beri kutlanmıyo dostum -_- ve bunu BİRİCİK KISKANÇ CADIMIN HATIRLAMAMASI İÇİME Bİ ÖKÜZ OTURTTU T^T BİDE KISKANÇ OLİCEK

Ribai aldım o öpücüü cepte '-' B)

2. (See 10 other replies to this status update)

10. İstanbul istanbul olalı gözüme hiç bu kadar cazip mükemmel görünmemişti ;-;

1. monara

monara

wiç bana resim atmazsan ben seni parçalarım gültanem ^-^

2. (See 22 other replies to this status update)

11. ya insancıklar hiçmi biriniz doğum tarihime bakmadınız ya T^T kimsemi hatırlamaz alahıığğm

12. Marslı ya başladım. Çok güzelmiş :D

13. Marslı ya başladım. Çok güzelmiş :D

14. İstanbul istanbul olalı gözüme hiç bu kadar cazip mükemmel görünmemişti ;-;

1. monara

monara

evet bebeem sienblu için yazdım ya bap se7en 2ne1 bts beast exo bigbangde gelirse oraya T^T

istanbulun trafiğini bende sevmiirim 8 trafikten nefret ediyorum lan ne sevmesi :S 8 ankaranın sabah trafiğine dayanamıyorum istanbul.... andüe andüe çöltte andüe -_-

antalya mı ? yazın da beklerseniz gelirim canem davete icabet gerek yaani dimi B)

2. (See 22 other replies to this status update)

15. uta no prince sama ne zaman geliyor bilen var mı?

16. Marslı ya başladım. Çok güzelmiş :D

17. Marslı ya başladım. Çok güzelmiş :D

18. Marslı ya başladım. Çok güzelmiş :D

19. Beni ameliyat edicek adamla kavga ettim oranburan görünüyo sonuçta ayrıca bayan doktor istemek hakkın .adam yok ben yapacam die tutturdu . yarına erteledik hadi hayırlısı :S bu sefer kim gelirse :D - ama yine o adam cıkarsa o tatlımmı tatlı güvenlikçi ablam kusura baqma -_-

20. Beni ameliyat edicek adamla kavga ettim oranburan görünüyo sonuçta ayrıca bayan doktor istemek hakkın .adam yok ben yapacam die tutturdu . yarına erteledik hadi hayırlısı :S bu sefer kim gelirse :D - ama yine o adam cıkarsa o tatlımmı tatlı güvenlikçi ablam kusura baqma -_-

1. monara

monara

cana yakın birisin ^_^ bu yeni hesabım tanımamış olman normal :D

2. (See 15 other replies to this status update)

21. Beni ameliyat edicek adamla kavga ettim oranburan görünüyo sonuçta ayrıca bayan doktor istemek hakkın .adam yok ben yapacam die tutturdu . yarına erteledik hadi hayırlısı :S bu sefer kim gelirse :D - ama yine o adam cıkarsa o tatlımmı tatlı güvenlikçi ablam kusura baqma -_-

1. monara

monara

yoksa sende forumda en sevdiğim insanlardan birisin - o kadar cok tanışmış olamasakta seni cidden seviyorum ^-^-

22. Beni ameliyat edicek adamla kavga ettim oranburan görünüyo sonuçta ayrıca bayan doktor istemek hakkın .adam yok ben yapacam die tutturdu . yarına erteledik hadi hayırlısı :S bu sefer kim gelirse :D - ama yine o adam cıkarsa o tatlımmı tatlı güvenlikçi ablam kusura baqma -_-

1. monara

monara

inanırmısın bilemem ama okurken sildim =-= ki bana inanmiyacaksın ama en yinede gerceği söylemiiş oliim

23. Ya bi okulda çin fanı olmak neden bu kadar onormal yere konuluyo -_- çinlileriseviyorum yani bunda garipsenicek bişeyyok bence '-' varmı ???

1. monara

monara

ya yok çekikmiş onlar çirkinmiş hadi bi şarkı söyle aikokaskjaksjaksaj diyip duruyolar kimya dersine girmek için yandım tutuştum 4 haftadır - kore fanı arkadaşlarımla kimya dersimiz cakışıyo şükürler olsn *-* -

2. (See 7 other replies to this status update)

24. Beni ameliyat edicek adamla kavga ettim oranburan görünüyo sonuçta ayrıca bayan doktor istemek hakkın .adam yok ben yapacam die tutturdu . yarına erteledik hadi hayırlısı :S bu sefer kim gelirse :D - ama yine o adam cıkarsa o tatlımmı tatlı güvenlikçi ablam kusura baqma -_-

1. monara

monara

ben bayan doktor istediğimi özellikle söyledim neyse oldu bitti yarın amelyat olcak hastaneyle isim bitcek

apandist amelyatı tesekurler :P :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.