Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. Red-King

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Total War: Warhammer kesinlikle strateji oyunları bakımında bu yıl her şeyiyle önde. Witcher 3 serisi ise "Single Player" kesiminde serbest dünya tapanlı tavsiye edebileceğim en iyi oyunlar arasında.
  2. Red-King

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Eskileri anımsatan oyun soudtrackleri buldum, sıcak çayımla beraber duygu karmaşası yaşıyorum.
  3. Red-King

Bilimkurgu Öykü Kitabım: Virüs

Gayet güzel düşünmüşsün boş bir vaktim olursa hemen bakacağım.
  4. Red-King

( 12 / 12 ) Tales of Zestiria the X

Ortamı, görüntüsü muhteşem bir seri. Ekibe şimdiden kolay gelsin diyorum.
  5. Red-King

( 12 / 12 ) Berserk

İşte bu. Hadi hayırlısı olsun, Beklemedeyim.
  6. Ve bir gün tekrar sessizliği toplayacağım bu bozuk yolların kirli insanlarından.

7. Janset ablam doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara
  8. Sırtıma gitarımı alıp, yolculuk edesim var ama toprağa dikilmiş bir fidan gibi yeşeriyorum evimin içinde hayat işte ... Acep bu sıkıntının sebebi ne olaki. 

9. Geçtiğimiz hafta “Berserk oyunu geliyor” şeklinde güzel haberi duyurduktan sonra bu hafta oyun ile ilgili ilk görseller ve ilk video paylaşıldı. Musou serisinin bir üyesi olacağını zaten bildiğimizden oynanış şekli beklediğimiz gibi görünüyor. Ayrıca oyunun çıkış tarihi de en azından Japonya için belli oldu. Berserk oyunu 21 Eylül’de PlayStation 4 ve PlayStation Vita için kutulu, PlayStation 3 için indirilebilir şekilde Japonya’da çıkış yapacak. PC, PlayStation 4 ve PS Vita için uluslararası çıkış tarihi ile ilgili ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Kaynak;AnimeFantastica
  10. Gözlerini açtı, tarih kendini tekrarladı ama onu canlı bir kanıt olarak bıraktı; öfkenin ve nefretin ete bürünmüş yüzünü. 

11. Red-King

Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri

O kadar çok beklenen anime var ki Berserk gibi bir seinen listede yok :D Trailer videolarına bakarsak aslında normal gibi =_= "Shokugeki no Souma: Ni no Sara" gerçekten beklediklerim arasında bu arada 0_0
  12. Red-King

Bakuman Live Action İnceleme

Bir çok izleyeni manga çizmeye yönlendiren aynı zamanda isteklendiren seri olmasına karşın, Live Action bence görüntü bakımından gayet hoş duruyor. Benim en çok merak ettiğim konu ise Eiji karakterini hiper aktif bir şekilde yansıtabilecekler mi? Aynı tadı verirse tabiki güzel olur.
  13. Esdeath, zincir takıp alıyor daha ne olsun, sadistlik ancak bir karaktere bu kadar yakışır :D Tuttuğunu koparır :P Mavinin açık tonu :D
  14. Ne demek D.Gray man hallow 13 bölüm olacak! Ne demekkk :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Japonca kaynak veririm üzülürsünüz =  http://dgrayman-anime.com/sp/bddvd/

3. Heimatlos

Heimatlos

google translate var sıkıntı olmaz :D

4. Red-King

Red-King

Oldu mu şimdi :D

15. Red-King

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Şarkıya hasta oldum ya one ok rock fena yapıyor sabahtan beri dinliyorum. Şimdide çikolota yürütüyorum :P
  16. Red-King

Tales of Zestiria the X

Temmuz ayın da bizlerle olacağa benziyor.
  17. Red-King

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

Malesef, Alttaki Re; Zero ?
  18. Tales of Zestiria the X Öncelikle temmuz ayın da gelecek olan animemizin tanıtımlarına bakalım; Animenin yapımcısı Ufotable gerçekten kaliteli bir iş çıkarmış, oyun konulu olması ayrıca izlenmesini daha keyifli kılıyor. Büyü ve orta çağ yaşamını doya doya yaşayacağımız bir seri olacak. Peki bu animenin konusu nedir? Baş karakterimiz Sorey uzun zaman önce her insan için seraphimi görmek mümkün ve barış içinde yaşanabilir diyordu. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için antik gizemler çözülmeye başlıyor ve hayalini kurduğu folklara inanıyor. Bir gün, Sorey ilk kez insan sermayesini ziyaret ediyor ve bir kayanın içinde gömülü kutsal bir kılıç çıkarıyor. Üzerine büyük bir sorumluluk alan Sorey, kılıcın ciddiyetini ve üzerine yüklediği görevi bir arkadaş yoluyla anlayınca işler daha da karmaşık bir hal alıyor. İnsanlık ve seraphim arasında birlikte yaşama rüyası acaba onları nelere sürükleyecek. Sorey arkadaşları ile inanılmaz bir yolculuğa çıkıyor. Bence gayet sürükleyici ve muhteşem olacağa benziyor. Ayrıca animenin oyunlarına da ulaşabilirisiniz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.