Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. Red-King

AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)

Gerçekten fevkalade olmuş...
  2. Red-King

kai AMV (GANGSTA) 11.12.15

Bende onu diyorum,yaptığın şeyle tatmin olma ki daha iyilerini yapasın anlata bildim umarım :D
  3. Red-King

Bak, şimdi sana anlatıyım hareketli bir müzik seçtiysen eğer sahneleri yavaşlatıp hızlandırmana gerek yok,zira vs de zaten hareketli,+ olarak 7dk uzun bir süre olmuş tüm bu vs 'yi 4 dk ya sığdıra bilirdin acele iş yapma AMV yapmak zaman istiyor.Kendini değil izleyiciyi dinleyiciyi tatmin etmeye çalış ... Düşündüğün şeyi anladım ama bak yavaş yavaş kafanda kurgulama yapmaya başladın güzel :)
  4. Red-King

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Esdeath <3 K-project de suoh mikoto mu cool ? yoksa nagare hisui mi ?
  5. "Might Guy" özel yaptığım AMV... 2 dk cık cık :D https://www.youtube.com/watch?v=Lv_aUzPQihk

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

He şu çerçeve olayı o en kolayı tabiki ama kaliteyi düşürüyor :D

3. Kai

Kai

ne amv yaptın da yüklemiyorsun :D

4. Red-King

Red-King

yüklüyorum telif yemezse atarım konuya madara için yapmıştım narutoda en sevdiğim karakter olunca :D

6. Red-King

Akihabara Yok Edildi

Gerçek sandım ve konuya daldım gerçekten, fena şeyler yapıyorlar yaa :)
  7. Red-King

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

K-Project de neko denilen,animenin karizmasını,ciddiyetini yerle bir eden tatlı bile olamayan karaktere zıtım hafız. :angry:
  8. One Punch Man "AMV" https://www.youtube.com/watch?v=PGoqDBpaj2w İyi seyirler

1. Kai

Kai

bu akşam iş yok abi :D

2. Kai

Kai

amv güzel olmuş bu arada eline sağlık

3. Red-King

Red-King

Yav bu adam bizim duyulmayan sesimiz gibi yemin ediyrum :D Sağol bu arada...

9. erza,juvia,natsu,gray,laxux,lucy,wendy,gajeel,mirajane,lisanna,cana,gildarts,elfman,happy,makarov,carla,lily,freed,bickslow,levy,evergreen. 21 tanedir.
  10. Red-King

Kai- AMV yapımında en çok dikkat etmen gereken şey, süre ve ritim bunları unutma,izleyeni bir süre sonra sıkıyor çünkü... Başta bende böyleydim, yavaş yavaş gelişiyorsun benim ilk AMV'yi görsen ibretlikdi yani... :D
  11. Bleach yat günü ilan ettim bu hafta sonunu, 2. vs tamamlandı şuanda video haline getiriyorum bu yorum altında ve konumda paylaşıcam :)

12. "İchigo vs Aizen AMV" çayımı koyduktan sonra başlıyorum :D

13. Red-King

Mangapanda Elemanlarına Tutuklama Şoku

Aslında bizde lisanslı okuyor değiliz, kalkıpta adamları korumaya kalksak bizde suçlu durumuna düşeriz :D Ortada emek var tabiki bu yaptıkları suçtur ....
  14. Red-King

çoook komik sözler :D

Noel babanin niye hiç eli yoktur?....çünkü NO-EL baba Sonra niye noel baba gelmiyor yavvv :D
  15. bu versiyonunu dinlerdim (: 2pac RIP :(
  16. Yağmur karşısında şarkısını dinliyor, ve çayını yudumluyor : )

17. Red-King

Ana karakterleri kötü olan animeler

Mirai Nikki 'den yukki bak yine geldi aklıma "yukki yukki yukki" ah ah :D
  18. Alucard varsa narutonun ismini değiştir :D Alucard ve hidanın yolu olarak :D
  19. Koleksiyona ekledim :D Eline sağlık..
  20. Red-King

Itsuwaribito Utsuho

Konusu baya ilgi çekici başlıyorum hemen :)
  21. Red-King

Düşük Bütçeli "Opening"

Güncell
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.