Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. Red-King

AMV Kanalım

Öncelikle burası tanışma bölümü olduğundan yanlış yere konu açmışsın diyeyim. Bu kurallara bir bakın; Forum Kuralları (Güncellendi-17.12.2016) Sonra ilgilendiğiniz konu üzerine buraya bakabilirsiniz; AMV
  2. Oda, neler oluyor böyle pöfür pöfür enies lobby esiyor. İnşallah tahminlerim boşa çıkmaz...

1. Kudaran

Kudaran

ee ülke çok.

(güncelde değilim :D)

2. Red-King

Red-King

Oda aklı başında adamdır, bir şeyler düşünüyordur illa ki; aynı şeyleri üst üste empoze etmez.

Bunun dışında, ARC bitince tayfaya yeni katılacak elemanı bekliyorum ben, bir isim var ki %60 ihtimalle o gelecek.

3. Red-King

Red-King

İki kişi var ihtimallerde, bir tanesi yüksek ihtimal ama senin verdiğin oran kadar büyük bir rakam vermem tabi ki.

3. Red-King

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Bon Clay, unutulmadın reis.
  4. Red-King

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Doctor Who- Güzel bir bilim-kurgu kitabıydı. İndirimden almıştım ama ancak bitirme fırsatım oldu.
  5. Red-King

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Seiren 1-6 Amaama to Inazuma 1-12 Çok tatlı bir animeydi Inazuma, içimi ısıttı ^,^
  6. Emery, Mineral ve biraz studying politics.
  7. Red-King

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Tarihe göre sıralama ve takvim yapılması güzel durmuş, sade görüntüsü ve cezbedici uygulamaların eklenmesi de hoş olmuş doğrusu. Bunun yanında, yedi yılını geride bırakan sitenin de, daha uzun ömürlerince güzelleşmesini dilerim :') Emeği geçen, tüm arkadaşların ellerine sağlık.
  8. Haku-Sama sınav haftasına rağmen %60 'a kadar çevirmiş nekketsu-hen filmini, 2 haftaya kalmaz gelir artık :D

İzledik bir kere ama, ikincisi göz çıkarmaz herhalde. Hani o anadolu ağzıyla okumak lazım alt yazıları o bağlamda ^,^

9. Ben sana direk yaptıklarımı anlatayım, zaten site üzerinden öğrendiğim bilgiler silsilesi bunlar; Öncelikle tek ayak üstünde duruyorsun. Gözlerini kapatıyorsun. Derin derin nefes alıp veriyorsun. Sonra bacağına yoğunlaşıyorsun. Derinin içini görüyorsun. Daha içeri bakacaksın. Kaslarını göreceksin. Bu görüntüyü kaybetmemeye çalışıyorsun sonra. Bu arada olduğun yerden hiç kıpırdamayacaksın. Ayaklar ağrımaya başladığında kaslarının yorulduğunu görüyorsun. Daha sonra kalp çakrasından yemyeşil bir ışık akmaya başlıyor. Işık yavaş yavaş ayaklarına ulaşıyor. Işığın aktığını hissedeceksin. Işık kas liflerinin etrafını sarıp, yorgun olan kaslarının bir anda sıkılaşımasını ve dahada sertleşmesini sağlıyor. Daha sonra ağrının yavaş yavaş azaldığını hissediyorsun. Ağrı azalıyor,azalıyor... Ve rahatlayıp, olayı tamamlıyorsun. Bu benim denediğim taktik. **
  10. Project Altair’in Ardındaki Proje Shoukoku no Altair’e İlk Tanıtım Videosu Geldi Aralık ayı ortasında Rurouni Kenshin, Mobile Suit Gundam UC ve Getbackers‘ın yönetmeni Furuhashi Kazuhiro’yu ve Shingeki no Bahamut: Genesis, Zankyou no Terror ve Yuri!!! on Ice serilerinin stüdyosu MAPPA‘yı bir araya getirdiği duyurulan Project Altair’in, tahmin edildiği gibi Katou Kotona’nın Shoukoku no Altair mangasına ait anime projesi olduğu bu hafta içinde açıklanmıştı. Animenin resmi internet sitesi ise sonucunda animeyle ilgili detayları ortaya koyacak bir geri sayıma yer veriyordu. Bahsi geçen geri sayım bugün sona erdi ve 2017 yılı içinde yayımlanacak seriye ait ilk tanıtım videosu, serinin ilk ana görseli, serinin teknik kadrosu ve seiyuularıyla birlikte anime severlerle paylaşıldı. Serinin seiyuularından paylaşılan ilk isimler şöyle: Mahmut: Murase Ayumu Zaganos: Furukawa Makoto Kyros: KENN Sleiman: Konishi Katsuyuki Rui: Tsuda Kenjiro Khalil: Ogata Kenichi Serinin teknik kadrosundan isimler ise şunlar: Yönetmen: Furuhashi Kazuhiro (Getbackers, Rurouni Kenshin, Mobile Suit Gundam UC) Senarist: Takagi Noboru (Baccano!, Durarara!!, Kuroko no Basket) Karakter Tasarımı: Kanno Toshiyuki (Black Blood Brothers, Garo the Animation) Yardımcı Yönetmen: Igari Takashi (The IDOLM@STER ve Punch Line bölüm yönetmeni) Müzik: Kawasaki Ryo (Fate/Grand Order: First Order, Luger Code 1951, Reikenzan: Eichi e no Shikaku) Sanat Yönetmeni: Ogura Kazuo Eşya Tasarımı: Niitsuma Daisuke Görüntü Yönetmeni: Oyama Yoshihisa 3D Yönetmeni: Ishigami Ryoichi Ses Yönetmeni: Kimura Eriko Kaynak;AnimeFantastica http://www.animefantastica.com/
  11. Kizumonogatari II: Nekketsu-hen internete düşmüş sonunda. ^w^

"BD" de gelmiş herhalde. İngilizceye çevirilmiş çünkü, hemen yumuluyorum. 

Gerçekten harika bir pazar 0.0

1. slimjack

slimjack

Shinobu'yu görecen yani :D

2. Red-King

Red-King

E, yani :D 

Kaç ay geçti bekliyoruz :1f62b:

3. slimjack

slimjack

Resimler kesmedi heralde:ahaaah-onion-head-emoticon:

12. Meguminnnnn *w* I. sezon gerçekten çok keyifliydi. Yeni serinin geleceği haberini alınca, ufak bir tebessüm kondu yüzüme... Beklemedeyim 0_0 Şimdiden emeklerinize sağlık diyorum, gelecek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum *w*
  13. Biyokinezi olayını denemiştim. Çakra olayı da baya bir etkileyici ve merak uyandırıcı duruyor. Denemek isterim aslında ama karadenizin dağlara paralel durduğu bu kesimde, tıkanıklığın açılması pek mümkün durmuyor '-'
  14. Kishi-sensei uzatmayaydın da, kıvamında bırakaydın be! Neyse artık reportaj da baya iddialı şeyler söyledi. Sabırsızlıkla olmasa da, bekliyorum :D
  15. Böyle bir konuyu inşallah birinci sezonda olduğu gibi harap etmezler. Tabi bu benim fikrim... Bırakın gelsin! Gel hele gel! :D
  16. Bu gün 'Sakuya İzayoi', yarın tapınak eşiğindeki gizli cadı ayinleri...

Touhou sevdası yakamdan düşmek bilmiyor, ne olacak bu işin sonu bilmiyorum. :D

Kış sezonu için sakladığım, bir kaç parça alüminyum folyo hali hazırda bekliyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.