Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. AMV yapmak üzere sony vegasa girer, sonra 1-2 saat uğraşır ve tam kayıt edecek iken elektirik gider. Dram budur, acı budur, yemişim aşk acınızı.

1. Heimatlos

Heimatlos

Alsana ups :D

2. Red-King

Red-King

Bu gün festival var, fake atıyorlar açtık diye sonra tekrar gidiyor :1f60f:

3. Kikuchi
  2. Death Parade Zankyou no Terror One Outs Hellsing & Vampire Hunter D. Steins Gaite Benim vazgeçilmezlerim. ^,^
  3. Red-King

TANIŞMA

Hoş geldin Cenk. :') İyi forumlar^^
  4. Fantastik-Tarihi Kurgu-Psikoloji derlemesini yaparak ortaya olağanüstü bir evren çıkardım. Bu kadar geniş ve büyük olacağını hiç tahmin etmemiştim. :evil-smile-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon:

1. veritas

veritas

o hissi bilirim. Acayip bir his :D

2. Red-King

Red-King

Ayakkabı düğümü gibiydi başta, çözünce açılmaya başladı.

'Neler oluyor böyle!' demeye başladım bir süre sonra, dediğin gibi acayip bir his :')

5. Red-King

Tanışma

Hoş geldiniz, forumda güzel vakit geçirmeniz dileğiyle :')
  6. Live Action - Fullmetal Alchemist Filmi İlk Fragmanıyla Karşımızda Haber biraz geç geldi biliyorum. Hiromu Arakawa’nın unutulmaz mangası “Hagane no Renkinjutsushi / Fullmetal Alchemist”e ait live action uyarlamasının nasıl olacağı, filmin duyurusunun yapılmasından bu yana pek çok Fullmetal Alchemist hayranını merak içinde bırakmıştı. Geçtiğimiz yaz İtalya’nın Volterra şehrinde gerçekleştirilen çekimlerden birkaç görüntü paylaşılmasına rağmen yine de bunların filmin nasıl olacağı ile alakalı olarak pek bir fikir vermediği ortada. Dün ise körüklenen bu merakı biraz olsun hafifletecek gibi görünen filme ait ilk tanıtım videosu, filmin resmi web sayfasında nihayet yayımlandı. Videoda filmden birkaç sahnenin yanında Edward Elric’i canlandıran Yamada Ryosuke’yi (Hey! Say! JUMP üyesi ve aynı zamanda Assassination Classroom live action filmindeki Nagisa) ve CGI vasıtasıyla oluşturulmuş Alphonse Elric’i ilk defa kısa süreliğine de olsa görme fırsatı yakalıyoruz. “Zaman geldi. Orijinal eser: Hiromu Arakawa Yönetmen: Fumihiko Sori (Ping Pong) İki kardeşin harika yolculuğu. Efsane… Nihayet başlıyor. Fullmetal Alchemist Edward: Söz veriyorum, vücutlarımızı geri alacağım. 2017, kış.” Devam serileri olmayacak ve hikayeyi tek bir film vasıtasıyla işleyecek olan filmde, manga serisinde 15 yaşında olan Edward Elric 20 yaşında olacak. Daha önce film hakkında konuşan yönetmen Fumihiko Sori, hikayedeki “gerçek yaşam” ögesinden oldukça etkilendiğini belirterek “Bu harika hikayeyi bir filme dönüştürmek benim en büyük hayalim, sırf bunun için yaşıyorum desem abartmış olmam.” demiş ve böylelikle hikayenin en büyük hayranlarından biri olduğunu ortaya koymuştu. Filmdeki tüm oyuncuların Japonlardan oluşmasına ve hatta orijinal eserin Japonya’da ortaya çıkmasına rağmen, hikayenin kültürel zeminini Avrupa’nın oluşturduğu bir gerçek. Ancak buna rağmen yönetmen Sori, filmin tam olarak herhangi bir ırkı veya ülkeyi temsil edecek tarzda olmayacağını, karakterlerin, Japon oldukları anlaşılacak şekilde sözler söyleyecekleri bir sahnenin filmde yer almayacağını belirtmişti. Filmin oyuncu kadrosunu da hemen hatırlatalım. (Oyuncu – karakter) Yamada Ryosuke – Edward Elric Honda Tsubasa – Winry Rockbell Dean Fujioka – Roy Mustang Kohinata Fumiyo – General Hakuro Sato Ryuta – Maes Hughes Renbutsu Misako – Riza Hawkeye Natsuna – Maria Ross Harada Natsuki – Gracia Hughes Oizumi Yo – Shou Tucker Kunimura Jun – Doctor Marco Matsuyuki Yasuko – Lust Hongou Kanata – Envy Uchiyama Shinji – Gluttony Ishimaru Kenjiro – Father Cornello Bu yıl ağustos ayında çekimlerinin bittiği duyurulan ve 2017 yılının kış döneminde vizyona girmesi planlanan film, umarız bu “harika hikayeyi” layıkıyla beyaz perdeye taşıyabilir. Kaynak;AnimeFantastica
  7. Favorim; Rem. Derin sevgiler beslemesemde, saygı duyduğum, beni, 'işte kız dediğin böyle olur' havalarına sokan bir karakter. Liste de olmayan karakterlerden ise 'Shimazu Toyohisa' diyebilirim.
  8. Red-King

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Charles Dickens'dan 'Büyük Umutlar' Arthur Conan Doyle'den 'Sharlock Holmes' J.K Rowling'den 'Harry Potter Serisi' Yani bunlar ilk üç, liste uzar mı? Uzar.
  9. İndirip oynamaya vakit bulamadığım, kotamın ömrünü yiyen, 'Assassin's Creed Syndicate Gold Edition' sonunda sana da başlıyorum. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Çok mayalandı, klasörlerin ücra köşelerinde bir arkeolog edasıyla dosyalarını keşfettim :D

3. Red-King

Red-King

Son durum; bilgisayar oyunu kaldıramadığından kendini imha etti, bir süre ağlaya ağlaya kendini resetledi sonunda, bu illeti bida açma diyerek böğr böğr bana bağırdı :'D

4. Heimatlos

Heimatlos

bana yolla banağ :D

10. Bölüm 13; Sonunda bitti. Philpes kardeşler, yeni bir arayış, tozlu raflar ve dikiş tutmaz acı dolu yaralar, divit kalemden geçmişin kırıntıları... Buyrun efenim: https://www.wattpad.com/327667487

1. Red-King

Red-King

Bu arada, ön söz ve duyuru bölümleri yüzünden eposide kısmına on üç olarak görünüyor; doğrusu on birinci bölümdür.

11. Red-King

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Güncel sayılarını okuduğum mangalar; Drifters, One Piece ve Witch Cratf Works.
  12. Red-King

( 12 / 12 ) Drifters

Ellerine sağlık, teşekkürler. Manga gerçekten fena bu arada...
  13. Sonunda bölüm güncellemelerini tamamladım, artık huzur içinde kalabilirim.

1. veritas

veritas

hangi bölüm?

2. Red-King

Red-King

Roman bölümlerini güncelledim de, baya bir vaktim'i aldı. Ama sonunda tatmin etti. Rahatım şimdi, kafamı yastığa koyabilirim... 

14. Doğum günün kutlu olsun Kaxell, nice mutlu yıllara ^,^
  15. İnsan bir garip gerçekten, her zaman kendi kurguladığı hayallerin içinde yaşamayı düşler, ama insanların hayallerinde yaşadıklarını dahi kavrayamaz.

16. Red-King

Bleach FC

Burası çok durgun ama :'( Mazilerden kalan bir AMV ama hala efsanedir; Paper HD
  17. Efsaneler ölmez, tekrar dirilirler. 

Spoiler

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Ölen efsanelerin yerine yeni efsaneler doğar, sonuçta efsane ölmez, devamlılığını sürdürür :D

3. Heimatlos

Heimatlos

biz ona bir mehmet gider bin mehmet gelir diyoruz :D

4. Red-King

Red-King

Anadolum'un insanları :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.