Jump to content

AlienInvaders

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

AlienInvaders kullanıcısının paylaşımları

1. AlienInvaders

SOUSEI NO ONMYOUJI

Sousei no Onmyouji bölüm 15 eklendi. http://www.mangahanta.com/manga/sousei-no-onmyouji İyi okumalar!
  2. Nedense Neji'ye karşı bir antipatim var, tutmadı ne yazık ki :( Doğru cevap Saber olacaktı :) Tahmin etme işinde de pek kötüyümdür. Yine sarışın olsun bari Alttakininkinin (kelimeyi doğru yazdım kesinlikle) Edward Elric olma ihtimali var mıdır?
  3. Animesine kötü demişlerdi. Ben de mangasını okudum beğendim. Ama bir ara animesine de bakarım Peki, alttaki Durararararararararararara seviyor mudur?
  4. Orada bir Sousei no Onmyouji gördüm sankı :D Her neyse, bu hafta masaüstümü süsleyen resimde tabii ki de Saber Alter var :) Misafirliğe gelen varmış gibi topladım resmen :D
  5. AlienInvaders

SOUSEI NO ONMYOUJI

Sousei no Onmyouji bölüm 14 eklendi. http://www.mangahanta.com/manga/sousei-no-onmyouji İyi okumalar!
  6. AlienInvaders

SOUSEI NO ONMYOUJI

Sousei no Onmyouji bölüm 13.5 eklendi.http://www.mangahanta.com/manga/sousei-no-onmyouji İyi okumalar!
  7. Tam gaz çeviriye devam!

8. AlienInvaders

SOUSEI NO ONMYOUJI

Sousei no Onmyouji bölüm 13 eklendi. http://www.mangahanta.com/manga/sousei-no-onmyouji İyi okumalar! Ayy hep bunu yapmak istemiştim :D
  9. Hazır konu hortlamışken ben de yazayım :D Arkadaşlarım bana takılmak için Alien(uzaylı) derlerdi. Ben de temaya uysun diye nick'imi AlienInvader yani uzaylı istilacı yaptım ama üye olduğum ilk sitede bu isim alınmış olduğu için sonuna 's' ekleyip çoğul yaptım. 13 karakter olduğundan isimde 12 karakter sınırı olan oyunlarda veya sitelerde beni AlienInv olarak bulabilirsiniz :) Ayrıca oyun Japoncaysa エイリアンインベーダース'ya -ki 12 karakterdir- bir bakın derim :)
  10. AlienInvaders

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Sousei no Onmyouji 10
  11. AlienInvaders

Bu Animeyi İzledin mi?

FMA:Brotherhood izledim, sayılır herhalde :) Alttakinin Shinsekai Yori izlemişliği var mıdır?
  12. AlienInvaders

SOUSEI NO ONMYOUJI

Kusura bakmayın arkadaşlar. Finaller, finaller ve finaller :( Ama belli olmaz şimdi, her an yeni bir bölüm gelebilir ;) "her an"
  13. Finaller -_- az dayanın dostlarım 2 haftaya dönüyorum

14. Tabii ki de Mega Charizard X. Mavi alev çıkıyor bir kere. Saber vs Saber Alter olsa kim alır?
  15. Fate serilerinde Saber'ın Kral Arthur olması. Yine de Archer'ın bizim Shirou olması beni şaşırtmadı çünkü Shirou'dan her şey beklenir. bkz. imzam
  16. AlienInvaders

1. Geleneksel TürkAnime Osu! Turnuvası

Geleneksel dedikten sonra devamı olsun isterdik ama 2015 bitiyor. Bu sene olmayacak galiba :( En kötü ben devam ettirmeye çalışırım :D
  17. AlienInvaders

SOUSEI NO ONMYOUJI

6. bölümün başındaki şarkı (merak eden varsa diye :))
  18. Ya internet de zamanında gitti. En iyi bildiğim şeydi bu soru... Her neyse, bir dahakine artık.
  19. Visual novel'lar oyun sayılır mı? Ona göre yazacağım da d:
  20. AlienInvaders

Merhaba :P

Çalıştığım yerden geldi yoksa duman olurdum. Kolay gelsin bu arada :D
  21. Merhaba arkadaşlar, Forumda yeniyim, bir tanışalım dedim. Her yerde kendimi AlienInvaders diye tanıttım, buralarda da öyle takılacağım. Kısaca anime geçmişim: Kendimi bildim bileli anime izlerim az da olsa (Televizyonda Ojamajo Doremi izlemiş olanlar toplansın :) ) Shaman King falan vardı. Pokemon zaten. İlkokul ortaokul araya girince animeleri falan unuttum. Lisede tekrar başladım. Arkadaşlarım Death Note izlerken ilgimi çekti. Tabii birlikte izlemeye başlayınca FMA, Code Geass ve daha birçok seriyi bitirdik. Anime yetmeyince mangaya başladık. Oradan light novellara, oradan da visual novellara geçtik. En çok kaynak da İngilizce olunca -Japoncadan sonra- anlamayanlar bana sormaya başladı. O gazla "manga çevircem bir daha bana sormicaanız" demiştim arkadaşlara. YGS-LYS'nin bitmesiyle boşluğa düştüm. Ne yapsam derken o gün dediklerim aklıma geldi. Şimdi MangaHanta'da Sousei no Onmyouji'yi çeviriyorum. Çevirilerimde hata veya eksik görürseniz eleştirilerinizi bekliyorum. Herkese iyi anime izlemeler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.