Jump to content

schwarzerhex

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

schwarzerhex hakkında

• Doğum günü 08/24/1995

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    YERE Mİ DÜŞTÜN Kİ KENDİNİ DAHA ÇOK YÜKSELTMEK İSTEDİN? (jushiro ukitake)

Son profil ziyaretçileri

426 profil görütülenme

schwarzerhex üyemizin başarıları

1. çizimleri değil konunun akıcı bir şekilde devam etmesini bekleyenlerdenim
  2. schwarzerhex

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

hunter x hunter tek attım tabiki :relax1-onion-head-emoticon:
  3. schwarzerhex

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

steins gate tabiki :LTkJN9u:
  4. schwarzerhex

Yeni Berserk Animesi Duyuruldu!

çok klas bi seri seri oldugu hemen hemen baktığım her forumda sitede yazıyo.o yüzden yaklaşık 6 ay önce izleyeceklerim listesine eklememe rağmen hale vakit ayıramadım ona üzülüyom.madem o kadar klas gelsin movie de ,ova da ,devamı da doyalım bari :)
  5. kesinlikle çok meraklandım.heyecanla bekliyorum :head2:
  6. yine ana karekter sap yan karakterler onu egitiyo gibi görünüm verdi bana sevmedim.ama yinede bi göz atarım
  7. schwarzerhex

Hibike Euphonium 2. Sezon Duyuruldu

bu animeyi de nedense her görüşümde istemsizce yuri olarak düşünüyom
  8. merakla bekliyoruz.buna benzer bir anime daha vardı fakat adını unuttum orda da oyun yapmak isteyen bir genç kızlardan yardım istiyodu.onuda çok begenmiştim.bekleyelim görelim
  9. wiktionary'den merak edip bende baktım mutluluk göstergesi,mutluluk duası ve kutsama gibi anlamları var.bana kutsama gibi geldi.hani mükemmel dünyanın kutsaması gibi.bu arada şukufe diyerek dillenmek nedir ya bende wiktionary diyerek dillenmişim galiba :)
  10. schwarzerhex

Nisekoi OAD Tanıtım Videosu Yayınlandı

tmm ovayı falan biliyoz da birisi oad'ın tam olarak ne oldugunu açıklayabilirmi?bi de İchijou Raku'nun sesi çok tanıdık geldi hangi anime karakterini seslendirdi bu adam bilen varsa bilgilendirsin lütfen
  11. animeden sogutmak için mi bütün karakterleri kız yapıyolar anlamadım.BENCE aralara böle bi kaç erkek karakter serpiştirilseydi çok farklı bi seviyede olabilirdi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.