Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ezberbozan kullanıcısının paylaşımları

1. Katekyo Hİtman Reborn'a başladım kadın mangakadan çıktığı belli animenin, her erkek karakter ayrı bir karizma.Fena sardı biterse ne izleyecem ben ya uzun animelerden D Gray Man kaldı sadece :(
  2. Ezberbozan

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Seto Kaiba (Yugioh) - Yagami Light (Death Note) - Ryota Sakomoto (Btooom) Akiza Izınski (Yugioh 5Ds) - Kallen Stadfeld (Code Geass) Tada Banri (Golden Time) - Kirigaya Kazuto (SAO)
  3. Ezberbozan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Katekyo Hitman Reborn 101. bölüm bitti.
  4. Ezberbozan

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Madara Seto Kaiba vs Lelouch vi Britannia (Satranç) :D
  5. Ezberbozan

Katekyo Hitman Reborn 76. bölüme geldim.
  6. Ezberbozan

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Katekyo Hitman Reborn'la kopuyoruz gece gece :D
  7. Ezberbozan

Katekyo Hitman Reborn 58. bölüm bitti.Müthiş keyif vermeye başladı.Daha 150 bölüm var, hemen bitmese keşke daha yeni keyif almaya başladım.
  8. Ezberbozan

Bu Animeyi İzledin mi?

Tabi ki uzun ve aksiyon animesi olacak da benden kaçacak öyle bir şey mümkün değil :D Alttaki Katekyo Hitman Reborn izlememiştir.
  9. Ben SAO'dan ilham alıp bir anime yazmıştım bir kaç detay şeklinde orada şöyle demiştim.Sanal gerçeklik icat ediliyo ilk kez sanal gerçeklik kullanan bir MMORPG oyunu açılıyo.Ana karakter de ise bir kaza sonucu komaya giriyor ve bedeni iflas ediyor.Gerçek dünyada kısmen ölü bir karakter olarak kalıyor.Tek çare ise onu sanal gerçekliğe bağlamaktı.Özetle ben fantastik bir sanal gerçeklik dünyasına gitmek için gerçek dünyadaki bedenimi verirdim.Ama tabi ki gerçek dünyada hiç bir şekilde hayatımdan keyif almazsam veya mecbur kalırsam olurdu bu dediğim.
  10. Ezberbozan

Katekyo Hitman Reborn

Nihayet başladım bu animeye.İlk 20 bölümü Daily Life Arc heralde pek bir aksiyonu yok.Umarım ondan sonrası eğlenceli olur, henüz 5. bölümdeyim.Bu video beni teşvik etti başlamaya.
  11. Unravel Ghol'u bir de böyle dinleyin güzel yorumlanmış, yapanın ellerine sağlık.
  12. Clannad D Gray Man Arslan Senki
  13. Ezberbozan

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Hep aksiyon bir yere kadar sarar.Arada romantik de izleyceksin.Ama işte romantizm türü geçip de romantizmin hakkını veren animeler yarıdan da azdır açık ve net.İzlediğim son 9- 10 romantik anime hayal kırıklığıydı benim için.İzlerken mutlu olayım,güleyim ağlayayım bunu yapacak anime bir elin parmaklarını geçmez işte.
  14. Ezberbozan

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izledim fena değildi. Alttaki Kingdom izledi mi?
  15. Ezberbozan

Kingdom ilk 8 bölümünü izledim.Aslında çok da sarmıyo ama İchigo ve Lelouch'un seiyuları ilginç oluyo izlerken :D
  16. Ezberbozan

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Akame klıcıyla bir çiizik atamadığı sürece Natsu derim. Esdeath vs Hitsugaya Toushiro
  17. Ezberbozan

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Bir yanım salı büt var ders çalış diyor,diğer yanım aç bir anime izle diyerek savaşıyorlar.Ben de bu savaşın bu savaşın bitmesini bekliyorum hala transtayım. :D
  18. Ezberbozan

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

Kimi No Na Wa filmini unutmuşsunuz sanki, bu yılın en etkileyici filmlerinden biri olacak . Posteri bile 5 Centimeters Per Second filmine çok benziyor.2016'nın en iyi romantik dram filmi olur bence.
  19. Ezberbozan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Tokyo Magnitude 8.0 herkesin özellikle de dram severlerin mutlaka izlemesi gereken bir anime.
  20. One Piece'nin bir günde 55 - 60 bölümünü izlemiştim bazı yerleri ve flashbackleri atlayarak.
  21. Tip olarak Kaneki, kişilik olarak Yusei derim
  22. Ezberbozan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Tokyo Magnitude 8.0 izledi mi?
  23. Ezberbozan

Tokyo Magnitude 8.0 6. bölüme kadar geldim.Gerçek bir dram animesi
  24. Ezberbozan

Anime İstek ve Önerileri

Bana güzel bir aksiyon animesi önerebilecek var mı bu aralar krizdeyim sanki izleyecebileceğim anime kalmadı Fate serisini buldum onu nasıl izleyeceğimi bilmiyorum.Tavsiyelerinize açığım.Yugioh,One Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail,Gintama,Hunter X Hunter dışında izlemediğim uzun animelerden ne kaldı onu da yazarsanız sevinirim. 5-10 farklı anime denedim hiç biri 2. bölümü açmama değmedi bile.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.