Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Ezberbozan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yugioh'un ana karakterlerine hiç girmiyorum o animenin kendine has tarzı ve zaten alışkınım  ama şu Zexal serisindeki Yuma'nın saçı bayağı zorladı beni...

Spoiler

Yu-Gi-Oh-ZeXal-yu-gi-oh-zexal-30065490-5

Hunter X Hunter animesindeki Gon ve saçları, animede gördüğüm tek kusur Gon biraz daha olgun ve düzgün saç şekliyle çizilse kusursuz derdim, Yugioha alıştım ama buna hala alışamadım olmayınca olmuyor:1f61c:

Spoiler

afb3b507702f95e2720d3cd2a6a99de62282f2fd

Katekyo Hitman Reborn'dan Belphegor adam Prens ama  gözleri görünmüyor.

Spoiler

bel-belphegor-25062173-499-436.jpg

Shakugan No Shana animesinden soğuma nedenim aşırı büyük gözler...

Spoiler

shakugan-no-shana-the-movie.png

Kingdom animesinin efsane generali Wanq-Qi  ve onun rujlu büyük dudakları...

Spoiler

Kingdom+2+-+16+-6.jpg

Bu saydıklarımı zorlansamda izleyebildim ama şu kuzgun saç mıdır nedir kız karakterlerdeki bu saç tipini görünce  hemen animeyi kapatıyorum.Eskiden biraz katlanıyordum ama artık hiç katlanamıyorum...

Spoiler

Kuronuma.Sawako.full.130620.jpg

Spoiler

Subete-ga-F-ni-Naru-09-03.jpg

2. On 01.10.2016 at 11:57, Esora yazdı:

Bana içinde yakışıklı kaynayan bir anime önerebilcek olan var mı *- * 

Sadece 1 tane yakışıklısı olsa da olur *- *

Önemli olan o anime de ki yakışıklı *- * 

Konu - tür - Çizim fark etmez artık biri bana bi yakışıklı versin :/

Bi Kaname ... bi sebastian ... bi hisoka ne biliyim bu tarz kişimsi kişiler işte .s

Yok mudur .s

Katekyo Hitman Reborn ve Amnesia animelerini yazayım belki izlememişsindir.

3. Animelerin kalitesi ehr yıl gittikçe kalitesini düşüyor, ticari kaygı yüzünden hep ürün odaklı yapımlar var.Her dönemde gelen animelere bakıyorum full ecchi harem animeleri var artık.Tiksinmeye başladım bu yapımları gördükçe, emeğe saygısızlık etmek istemem ama bu kadar amaçsız yapımlar görmek üzücü.Bir ayar çekilmesi lazım ticari kaygı oalyına,  o kadar güzel animeler var devam sezonları gelmiyor ama saçma animelerin devam sezonları geliyor.Hiç değilse şu eski yapımları modern tekniklerle yeniden yapsalar her türlü daha iyidir...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.