Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Ezberbozan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Romeo X Juliet,  tiyatroda, skeçte vs. farkı yerlerde çok gördüm ve de çok sıkıcı gelmişti.Ama animesi müthiş bir şey olmuş.Çok bir beklentim yoktu ama izledikten sonra favorilerim arasına girdi.Klasik ergen romantizmi gibi değil gerçek bir aşk hikayesi  gibi hissettirdi.İzlerken çoooook keyif aldım.Romantik dram animesi sevipte bu animeyi izlememek büyük bir kayıptır bence.Animenin tek kusuru çizimleri  o da sadece biraz eski bir yapım olmasından kaynaklı.Onun dışında her şey 10 numara olmuş...

2. Çoğu aynı klişe şeyleri tekrar edip duruyor.Harem ecchi animelerine de sırf merak olsun romantizm türü ekliyorlar gıcık oluyorum.Hatta harem olmayan animlere de ekliyorlar ve sırf animenin sonlarına doğru hatta sadece finalde romantizm adına bir şeyler gösterip milleti kandırıyorlar.Başlarda bende çok yedim o kazıkları artık yemiyorum ve şimdi o animelerin adı geçti mi gülüp geçiyorum sadece.Şu ana kadar 52 tane romantizm türü içeren anime izledim filmler hariç.Bunların içinde  4-5 tanesini ancak beğenebildim.Puanına 8 ve üzeri verebildiklerim sadece...

Spoiler

1- Golden Time

2- Soredemo Sekai Wa Utsukushii

3- Kaichou Wa Maid Sama

4- Romeo X Juliet

5-Nana

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.