Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Ezberbozan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Naruto Shippuden, genel olarak beğendiğim fakat filler bölümleri yüzünden izlemeye ara verdirse de iyi bir animeydi.Zaten gereksiz yere uzatılıyordu nihayet daha fazla uzatılmadan bitti.Artık devir Boruto'nun devri olacak, umarım eğlenceli bir anime olur...

2. Naruto'dan Hinata, bu kadar pısırık ve sümsük karakterlerden her zaman nefret ederim, zıt kişiliğine büründüğü filmdeki hali süperdi keşke öyle kalsaydı...

Noragami'den Yato ve hatta Hiyori hiç sevemediğim iki karakter...

Toradora'dan Aisaka Taiga, tsundere olması tek başına bir sebep zaten...

Fate serisinden de Saber, savaşçı kadın karakterleri severim ama Saber'in onur ve gurur takıntısı beni kendisinden çok soğuttu...

Shingeki No Kyojin'den Eren Yeager, mangasını okumuyorum ama animedeki işe yaramazlığına fena gıcık oldum, bir iş yapacak onu bile zorla yapıyor...

3. Anime izlemeye başladıktan sonra artık hiç sıkılmayacağımı tüm boş zamanlarımı anime izleyerek geçirebileceğimi sanıyordum.Sonuç olarak 3 yıl olmadan 250 ye yakın anime izlemişliğim var ve artık  izlemeye başladığım bir animelerin çok azını sonuna kadar izleyebiliyorum ve günde neredeyse 50 bölüme kadar izlerdim şimdi 1-2 bölüm ancak izleyebiliyorum.Nereden nereye :panda-04:

4. Bir kadın karakterimiz kütüphanenin başı ama çok fena bir karakter tek başına bir ordu. Animesine başladım sona geldim bir çok kişi onu öldürmeye çalışıyor o ise hiç tınlamıyor önüne geleni indiriyor,  sonra bu karakter iyice kontrolden çıkıyor gibi gözükürken finalde kurtarıcı diye diriltilen esas kötüyü öldürüyor ve tabi ki kendisi de ölüyor...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.