Jump to content

eraadolf

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

eraadolf kullanıcısının paylaşımları

1. eraadolf

Toonami Reyting Rekoru Kırdı

Ya saçmalamayın, bana göre bleach dan sonra naruto shiippuuden geliyor. One P. karakterleri çok fazla karikatürize yani çocukça. Naruto S. son bölümlerinde artık Bleach tadı vermeye hatta daha da iyi olmaya başladı.
  2. eraadolf

K Project Filmi Geliyor

Umarım seri bir şekilde de fansubu yapılır. Şimdiden merak ediyorum aslında, sezonun devamı olacaksa film nasıl olacak. Zaten herkes öldü :D
  3. Usta ilgilenecektin, nerdeyse 1 ay oldu sadece 1 bölüm geldi ki zaten o da normal geliyordu. 3-4 haftada 1 bölüm geliyor...
  4. La hunter x hunter zaten güncel çevriliyor, 2011 versiyonu, diğerinin zaten aynısı ve daha iyi ötekini izlemene gerek bile yok... Legend of Korra da çevrildi bitti zaten sen ne istediğini biliyonmu ?
  5. Aquarion Evol kim ilgileniyor bilmiyorum ama 2-3 haftada bi bölüm çıkıyodu şimdi ise bırakıldı. zaten 26 bölüm filan 8. bölüme kadar çevrilmiş... çok zamanını almaz sanırım bi el atabilirmisin. Gerçekten güzel anime,
  6. Aquarion Evol Gerçekten Çok güzel bir anime, Çeviri olarak 2-3 haftada bir bölüm geliyor... 26 bölümlük bir anime 8. bölüme kadar çevrilmiş... Tamamlanırsa çok güzel olur. İzlemeyen arkadaşlara da ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.
  7. Japonca seslendirme ve TR altyazı tahmini ne kadar zamana çıkar. Bilgisi olan varmı ?
  8. Yahu bari duyurmasalar, çıktığında süpriz olsa, insanın haberi olunca sabırsızlanıyor...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.