Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

278
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. Telefondan ikili alıntı yapamadım çok teşekkür ederim (:
  2. Singularity

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

yakın zamanda indirip izleyeceğim eline sağlık (:
  3. Kitapları, yağmuru, çayı ve şiirleri neden bu kadar çok seviyorsunuz diyorlar. İnsanları iyi tanıyoruz, ondandır diyoruz.

1. Sciathán

Sciathán

Kitaplarla arkadaş olmak insanlarla arkadaş olmaktan daha iyi güvenini boşa çıkarmıyor

4. "Bir Tanrı en çok kendine inananlara değil kendine inanmayanlara muhtaçtır. Onlar olmasa kendini tarif bile edemez. İşte bu yüzden aklı başında her Tanrı önce kendine inanmayanları yaratır. Ve işte bu yüzden yeryüzünde bu kadar çok din ve her dinin bu kadar çok kafiri vardır." "Tanrı mümin arar....Şeytan ise ortak." "Kötülük iyilikten her zaman daha dürüsttür. Kötülüğün doğasıdır dürüstlük. Kimse mahsusçuktan kötülük yapmaz. İşte bu yüzden günahlarınız masumdur." Şeytanın Fısıldadıkları. "Kitapları, yağmuru, çayı ve şiirleri neden bu kadar çok seviyorsunuz diyorlar. İnsanları iyi tanıyoruz, ondandır diyoruz." Eyvallah.
  5. Telefonumun en sevdiğim 2 duvar kağıdım : Kilit Ekranı : Menü Ekranı :
  6. @slimjack nice mutlu güzel yıllara
  7. Singularity

Miku^^ Burada

Hoş geldin iyi forumlar
  8. Singularity

( 13 / 13 ) God Eater

uzun süre düşünüp sonunda arşive alıp izlemeye karar verdim teşekkürler.
  9. @Esora nice mutlu yıllara canım ♡♡ (forumda pek takılmıycam doğum günü mesajı için girdim.)
  10. Singularity

( 13 / 13 ) Sekai no Yami Zukan

sonunda korku türü beklemedeyim.
  11. Höy.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Buradaysam veririm iftira atma :booger-crazy-rabbit-emoticon: Şimdi olduğu gibi :big-eye-onion-head-emoticon:

3. Singularity

Singularity

ben yazınca :scary-onion-head-emoticon:

4. Mileydi

Mileydi

Çünkü yoktum bayağıdır girmiyordum ama çevreden çok baskı geldi yeter gel artık diye :big-eye-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.