Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. Rakuncuk

Çizim tableti fiyatları

Yardımınız için teşekkürler, arigato gozaimasuuu:P
  2. Rakuncuk

Çizim tableti fiyatları

Ben de öyle düşünüyorum. Fakat daha da ustalaşırsam almayı planlıyorum. Daha gölgelendirmede yeni yeni ustalaşıyorum, kuru boya kullanmada da yeniyim, chibi falan çiziyorum. Yardımın için de teşekkürler bu arada.^^
  3. Rakuncuk

Çizim tableti fiyatları

Yok benim zaten ailem çok karşı çıktı onun yerine kağıtta çiz diye de ben hevesliyim tablet için yani severim diye düşünüyorum
  4. Rakuncuk

Çizim tableti fiyatları

Benim o siteye arkadaşımın babası giriyordu da sıkıntı mı ne varmış diyo gümrük falan mı ne hatırlamıyorum ben de ama o site gerçekten fiyatı iyi satıyor bakarım
  5. O kadar olmadı:( Alttaki 413??
  6. Rias Gremory Usui Takumi Lucy (Nyuu) Misa Amane NOT: Ben ne kadar Misaki Ayuzawa 'ya benzesem de Usui gibi bir sevgilim olsun istemezdim, ben yalnız bir kovboyum çünkü XD
  7. Rakuncuk

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Bir daha insanların patates kızartmasını ayartayım deme! ( Saitama ) Şey. . . "İnsanlar neden patates yer? " mi demek istiyorsunuz, efendim? ( Sasha Blouse )
  8. Rakuncuk

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Kurumu harikadır. Misali (Kaichou wa Maid Sama) harikadır. High school dxd kızlarını hiç seçemiycem.-.
  9. Rakuncuk

Aklına Eseni Yapan / Deli Fişek Karakterler

Luffy, Natsu ve Son Goku ilk sıraları kapat "noqta".
  10. Rakuncuk

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Ichigo-Orihime (dövmeyin onegai shimasu) Rukia-Renji
  11. Bu kız öldürülemez olsa bile de seçiyorum. Tüm animeyi Saçmalığa döndürdü. Sapık karı-_-
  12. Rakuncuk

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Naruto'nun ramen ini kafama dikmek ve sonra da ona boş kaseyi uzatmak isteğim ölümsüzdür. Ya da Umaru'nun kolasını kimse görmeden kafama dikmek isterdim. Ya da Mikasa gibi Sasha'nın istediği ekmeği gözünün önünde ağzıma atmak isterdim. Hep değer verilen şeyleri yiyorum işte nfnfndnfnf
  13. Ben anime izlerken hiç ağlamadım. Sadece Noragami Aragoto'da bir iki yerde gözüm yaşardı da ağlayamadım XD Baya ruhsuzmuşum ben yav
  14. Orihime yi iyiki koymamışlar ♡♡ Ama Kagura. .. Japonlar ne Saçmalıyor be böyle? Ben Sakura ya da Misa'yı 1. Sıraya koyardım*-*
  15. Çizim tableti fiyatları İlk önce, bu çizim tabletler konusu fan art konusuna giriyor mu bilmiyorum kuralları çiğniyorsam sumimasen*-* Bir çizim tableti almak istiyorum bir siteden baktım ilk başlayanlar Wacom Bamboo kullansınlar diyordu fakat bunların farklı fiyatları var 200 liralık var 650 liralık var 400 liralık var hangisini kullanmalıyım*-* NOT: Şu anda biriktirdiğim 750 lira var en fazla 500 lira kadarını Otel masrafları için kullanacağım katkı amaçlı ona göre nasıl harcarsam alırım bu grafik tabletini
  16. Rakuncuk

Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17

Ben baya yeteneksizmişim onu fark ettim.-.çizimler müthiş olmuş yani ne diyim artık suteki desu ne^^çizmeye devam et*-*
  17. Hanji ablanın bir Çiftliği var 

Çiftliğinde Titanları var

Raar Raar diye bağırır 

Çiftliğinde Hanji ablanın *-* 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hanji kimmiş

2. Gallardo

Gallardo

Hanji ablasının şekerleri onlar

Spoiler

Attack_On_Titan_Hange_Screengrab.jpg

18. Genos sonic falan konulur levi konulur victor konulur
  19. Nakamura Sawa yı çok beğendim. Hepiniz harikasınız.
  20. Rakuncuk

Bounty Hunterz Okuyucuları İle Buluşuyor!

Helal olsun yav. Bende çıkarcam çıkarcam diyom da anca rüyamda herhalde... Böyle yetenekli kişilerin olması ne güzel.
  21. Gintoki'yi koymaları Cidden harika olmuş XD Fakat Nasıl olur da bleach ten karakter koyamazlar mesela ben uryuu ile evlenmek isterdim ya da naruto falan ama naruto kankadır bir eş değil XD
  22. Kurallara uyacagima soz veriyorum!! Fakat benim tablet ingilizce dilinde de oyle yazsam banlanir minim
  23. Rakuncuk

Miku^^ Burada

Ilginiz icin cok saolun ???? arigato??
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.