Jump to content

stingbull

Üyeler
  • İçerik sayısı

375
  • Son ziyareti

stingbull kullanıcısının paylaşımları

1. stingbull

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Ama dediğimi dikkate almıyorsunuz galiba hem gönderdiğim resimde hemde daha önceki bölümlerden gelen durumlar var ortada NatsuxErza ikilisi icin jellal i yendikleri zaman öncedende deigim gibi erzanın natsunun sesine uyanması ve sonrasında natsunun erzayı kucagında tutması ve yine 2. ustayla dövüşürken jellal i gördük içinden erzayı düşünüyordu ama ekranda gördüğümüz erza uyandıgında ilk kişi gene natsuydu. bunlar bence önemli ayrıntılar :D benhala NatsuxErza ikilisini düşünüyorum en iyi uyumda...
  2. stingbull

Yachiro Kusojiji

hahaha hiç zannetmiyorum. :) bende çok daha korkunç bir gücü var. ama ne o şirine yüzün altındaki gerçek :D:D
  3. stingbull

En güçlü Espada

aynen katılıyorum. ulqiorra güçlü bir espada, bende ona oy verdim. :) cogu kişininde böyle düsünecegine eminim. :)
  4. stingbull

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Sorry düzelttim :) heheh karakter karısıklıgı... Bu arada arkadaslar ben resimden natsu ve erza dan baska kimsenin yakıştıgını düşünemiyorum jellal bile desenizde bilmiyorum ne kadar dikkatinizi cekti erza ve natsunun jellal le dovustukten sonra kendine birinin seslendigini sonra o kişinin natsu oldugunu gördük ve uyandıgındada natsunun kolları arasındaydı. ve son zamanlardaki bir bölümünde agac büyüsü kullanan adama karsı olan savasında gene kimin sesini duydu dersiniz jellal de ona seslendi ama gördüğümüz kişi jellal deil gene gördüğü ilk kişi natsuydu. ben artık az yada çok emin olmaya başladım...
  5. stingbull

Yachiro Kusojiji

çıkmasın ya iyice kurgudan cıkılar zaten adamı haşa kami yaptılar zzzz
  6. Az önce izlediğim ücüncü ova bölümünde başlarken gördüğüm resim beni yanılmıyo galiba :D tamda istediğim resmi çizmiş yapımcılar sizin fikriniz ne :D Resimdede gördüğünüz gibi NatsuxErza ikilisi harika uyuyor. Zaten kahramanımıza da daha azı düşünülemezdi. Bu arada Lucy ninki kim derseniz ben Loke (Loki) derim. Gray inki zaten belli biri Juvia :D Elfman Evagreen ile düşünüyorum. Diyebilirsiniz ki Natsu nin ilkgözağrısı geri gelmedimi geldi. Ama artık çok geç NatsuxErza yürürrr. :D
  7. stingbull

Coby hakkında ( Dikkatimi çekti )

oda sıradısı karakterlerden biri gibi geliyor bana siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum...
  8. stingbull

Yachiro Kusojiji

eger öyle biterse harbi sacma olur böyle bir karakterede yazık olur onca zaman nesi var görmek istedigim bir karakterdi... zzzz
  9. stingbull

Coby hakkında ( Dikkatimi çekti )

marineford da bagırısıyla bir sürede olsa akainuyu durdurabilmesi birazda olsa insanın aklına fikirler sokuyor. + söylediğim gibi hastanedeyken doktorun söyledikleri de az çok bunu destekliyor gibi...
  10. Coby i hatırlayanlar vardır sanırım ilk bölümlerdeki gözlüklü pembe saclı cocuk daha sonra water7 da gözüktü daha sonrada akainunun önüne geçerek birazda olsa savası durdurmaya calıstı. Devamında da hastanede doktorla olan konusmasını filan hatırlayanlarınız vardır. sizce bu cocuktada bütün hakiler var mıdır yoksa kral haki harici diger hakilerden mi var :)
  11. stingbull

Bence bu aralar en çok konuşulan konu :D

3 Nami X Luffy kaçarı yok :D
  12. stingbull

Bakın ne buldum

niye ağlatıyorsun namiyi bakalım onuda söyle...
  13. stingbull

İchigo Ne İş :)

Gidip ben o yazarı bir güzel pataklayacam sonra ölecek biticek bleach :D
  14. stingbull

Manga Hakkında bir bakar mısınız ?

tam bilmiyorum ama 40-50 bölüm öncesine bakman lazım sanırsam mangasının son cıkanından geriye dogru bakarsak
  15. stingbull

Yachiro Kusojiji

Minik Cüce ya muallakta kaldı garibim hiç gösteremedi kendini kenpachi kimseyi yoluna çıkartmıyorki :Dnasıl bir kenpachi bu önüne geleni de hakladı :D zaten bitirsinler su bleach i ya ne oldugu bile muallak bir anime sonu yok konu yok boşa geçen bunca yıl boş yere süren bir dünya aksiyon...
  16. stingbull

Yachiro Kusojiji

korkmaktan degil yahuu ölsünde yachiru gecsin yerine :D birazda yachiru nun aksiyonunu görelim :D
  17. stingbull

bari bir hedefi olsun yaaa :D:D
  18. stingbull

Yachiro Kusojiji

birisi şu Kenpachiyi öldürsün... :o
  19. stingbull

Lunar ilk seninkine cvp vereyim o zaman Bleach izlemenin bir anlamı olmadıpını düşünmeye başlıyorum. Sonu bile ne olucağı belirsiz bir animeyi nasıl bitiricekler merak konusu olmaya başladı. şı söylediklerini gördükten sonra... Pyskhe ede dediginde katılıyorum gerçekten farklı bir kulvarda gidiyorlar ne yaptıklarını biliyolarsa ben bişey bilmiyorum yaa :):D
  20. izlediğim çogu animede tokyo aynı yapılmıs sanki :D hepsi aynı şekildemi almıslar tokyoyu resmederken :D
  21. stingbull

al bendende o kadar :D iyice nereye bağlıcaklar bunun sonunu merak ediyorum. one piece teki luffy olsun naruto olsun hep ölümün eşiğine geliyorlar. orasını anlıyoruz. ama iyileşmeleri uzun zaman alıyor. ama ichigo öyle deilki kardeşim. adam ölüyo öldükten sonra tam güç diriliyo böyle bir mantık olmaz ama :D
  22. stingbull

o yüzden şimdi öldü öldü ölmedi mangaka bidaha onu nah öldürür :P Manhasını takip ettigim kadarıyla gene ölmekten kurtuldu son filminide izledinizmi bilmiyorum son filmdede cehennem ichigo ya yardım ediyo varmı böyle bir olay ya :D adam nereye gitse nereye düşse bir şekilde ordan kralmış gibi çıkıyo ya NE İŞSİN SEN İCHİGO :D:D
  23. stingbull

Yachiro Kusojiji

haklısın ama baksana daha mangasında bile göremedim ben onun hakkında bir gelişme :D
  24. stingbull

Yachiro Kusojiji

diyosun ya göstermezlerse... :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.