Jump to content

stingbull

Üyeler
  • İçerik sayısı

375
  • Son ziyareti

stingbull kullanıcısının paylaşımları

1. stingbull

İchigo Ne İş :)

Al bendende o kadar öldürün la adamı cuneyt arkın ımız var bizim bak ölmeyen adam tiplemesi bize ait :D:D hahahahah
  2. stingbull

Luffy'nin Hasır Şapkası + Nami

gök iyi noktaya değinmişsin :) Oda her zaman namiyle luffy bir şekilde bir araya koyuyor. ve animenin başından beri aralarinda hep bir beklenti icinde binlerce fanı vardir. yani bunları görmezden geleceğini de zannetmiyorum. büyük ihtimal sonunda nami yi kraliçesi yapacak ama bu nasil olucak onu ilerleyen bölümlerde görecez artık...
  3. stingbull

One Piece (Resim, Wallpaper)

luffy ye bak ya :):D namiyi gene kızdiriyo :D
  4. stingbull

Ya zaten her seferinde böyle olmuyor mu? Birşeyler oluyor İchigo dalıyor, ediyor, biçiyor düşmanı ama sonunda ölüyor. Sonra ne oluyorsa dirilip çok kısa bir zamanda, düşmanı bertaraf ediyor. Bu arada da dediğin gibi diğerleri ichigo dan güçsüz oldukları halde İchigo dirilene kadar ölmüyorlar. Bu nasıl iştir ya? :D Bana sorarsanız bleach şuan mantık sınırlarını da zorluyor :D
  5. stingbull

eet haklısın :D
  6. stingbull

Natural Fansub

Eywallah :D kolay gelsin bu arada çalışmalarınızda başarılar :D
  7. stingbull

Bleach

Ya inanamıyorum ya İchigo gene öldü :D hahahaha :) harbi ölümsüz herif ya :D
  8. stingbull

En iyi anime soundtrack hangisi?

One Piece - Believe One Piece - Free Will Ai Yori Aoshi - Towa no Hana Aozora Loop - Kimikiss Black Lagoon Intro Busou Renkin - Makka na Chikai DearS End Theme Death Note - The World Elfen Lied End Theme Elfen Lied - Lilium GTO (Great Teacher Onizuka) - Last Piece Bleach - Ichirin no Hana Itazura na Kiss - Jikan yo Tomare One Piece - Jungle P Lilium - Music Box Macross Frontier - Aimo Macross Frontier - Triangular Bleach - My Pace One Piece - Bon Voyage One Piece - Funny Peach Girl - Asunaro Ginga Darker Than Black stereopony - tsukiakari no michishirube Bleach - Tonight bende en cok bunları seviyorum :D
  9. stingbull

Fairy Tail güzeli sizce kim?

+1 hahahah :D:D
  10. stingbull

manga sonu

Son savaşta Naruto beklenildiği gibi Sasuke ile dövüşücek. Herkesin bahsettiği şey olan İtachinin araya girmesiyle Sasuke birşeylerin farkına varıcak ama öldürme isteği durmayacak. Büyük ihtimal Narutoyu bayıltacak ve Madaraya saldırıcak onu öldürdükten sonra tekrar Naruto ya dönecek ve bu bişi burada bitirelim diyecek. ve gene konuşmalar filan devreye giricektir. buda bence naruto ölmeden önce olucak. Sasuke işte o zaman ne kadar hatalı olduğunu anlıcaktır. Ama narutoyu ölümden kurtaramayacaklar. Başta Sakura olmak üzere herkes çok üzülücek ama kimse sasukeyi bundan sorumlu tutmayacaklar ve yaşamlarına dönecekler. Aradan bir 5 yıl geçmiş zaman dilim gibi birşey gösterecekler. Narutonun mezarı başında Sasuke ve Sakura nın dua edişi ve onların küçük çocuğunu gördükten sonra biteceğini düşünüyorum... Narutonun onları gülerek karşıladığı göstericekler ve böylece Naruto biticek...
  11. stingbull

Fairy Tailin En kabadayısı :D

bende Gajeel diyorum :)
  12. stingbull

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Erza tabiki :)
  13. stingbull

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Erza tam bana göre :)
  14. stingbull

Anitr Fansub

Başarılar dilerim :) iyi yapımları ele almısınız :D
  15. stingbull

Natural Fansub

İlginc bir animeye benziyo :D devamınıda beklerim :)
  16. stingbull

karanlik..klasik resim arşivim..

Basarılı cizimler yapmıssın tebrikler devamını dilerim :)
  17. stingbull

Zoro vs Luffy

Luffy de Kral Haki olduktan sonra hiçbir şekilde yenilmez Zoro ya :P
  18. stingbull

Al bendende o kadar :-\ dedigin gibi ana karakter ölüp ölüp dirilen bir karakter var hangi animede bunun kadar ölüp ölüp dirilen bir başkası varki dediğin gibi ichigo gene kalkar belli deyip bilirsin ilerde ne olucağını nasıl olsa ölmüyor adam abartının da bir noktası vardir yanii... ölmezse bu animenin ne sonu olur nede bu gidisle bir yere varir. hangi tur olaya gecis yaparlarsa yapsınlar ichigo her seferinde ölümsüz kahraman olmayı sürdürücek bu gidisle bari animenin isminide deiştirsinler Ölümsüz Shinigami yapsinlar :D
  19. İchigo Kac Defa Ölüp Ölüp Dirildi. En Son Ulqiorra Öldürdüğü Halde Hollow Oldu. Hadi Ona Bir Anlam Yükleyelim De Kardeşim Bu Adam Afedersiniz de Animede Tanrıcılık Oynuyor. Karşısına Kim Gelirse Gelsin Ölmicekse Bu Adam Kim Yahu :D Hadi Hasar Alır Felan Filan Olur Amenna Ölmuyor Herif :) Kısacası Arkadaşlar Anime Baş Karakteri Olsada Sormak İstiyorum İchigo Ne iş :)
  20. stingbull

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Spice And Wolf un devamını bekliyorum ayrıca Black Lagoon nun devamını bekliyorum :D
  21. stingbull

İyi yakalamışsın :D
  22. stingbull

Luffy vs Zoro ( Galip ....) :Pp

Maasallah zaten Namide hep boyle zamanlarda geliyo :):D Gemide de herkesin korktugu tek kişi :D
  23. stingbull

Nami Luffy için herşeyi yapar mı dersin :)
  24. stingbull

Merak ettim nerde ?
  25. stingbull

Neden Luffy ???

la bu cvp nerden cıktı yanlıs yere yazmıs olmayasın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.