Jump to content

fl0xz

Banlı Üye
  • Content Count

36
  • Last visited

About fl0xz

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

951 profile views
  1. arkadaş haklılık konusunda kitap yazmış. sonra vay efendim bozuk çıktı, vay efendim hıyarı bozukmuş uğraşacağına adam gibi bi yerden git al, güzelce kullan.
  2. AWP ile B rushladım, cz ile mid pustum, çok hatalar yaptım çok...
  3. Kono Subarashii izledim ben ama gerisini unuttum. Berberin birinde bugün Allah için ne yaptın diye bi yazı vardı ne zaman görsem aklıma gelir ehueuheuheuhuehue :D
  4. Ciddi olamazsın... Ben de neden anime sitesine üye olduğunu merak ediyordum... Şaka yapıyorum mate! Hoş geldin :)
  5. Hellaaaal my friends. Ben de bandır'da yaşıyorum. O değilde Bandırma'ya ne olmuştur şimdi? Demir Çelik fabrikalarında jiletlere ayrılıp gitmiştir...
  6. Hoş geldin my friend, ben de Bekir. Aaay nen aa aaynen
  7. Uuuuuu birilerinin doğum günü varmış. Bu da hediyesi olsun, inşallah hediyesinin kıymetini bilir
  8. napim reuheuehehehehrorororororo şaka la, hoşgeldin :3
  9. uuuu avatar bir 10u hakediyor ama imza için aynısını söyleyemeyeceğim maalesef. elinde tahminen scope'lu g3 yada benzeri bir tüfek olmasına rağmen o kadar dengede duran bir karaktere maalesef gerçeklikten 10 veremeyeceğim. ama sırıtıyor :DDDDDDDDDd 9 olsun
  10. ehueheuheue avatar :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 10 tabiki imza ise bi 8i hakediyor bence profilimi değerlendirseniz yeter heuhuehuehuehe
  11. Ha ha! Bilemedin :DDDDDDDDDDDD Kakashi Hatake diye düşünüyorum.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.