Jump to content

Olrich

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Olrich kullanıcısının paylaşımları

1. Zamanda geriye giderek yine belirli bir tarihi dönemin içerisinde kendisini bulan karakterin hikayesi. Üstelik Romantizm etiketi var. Romantizm beklemiyorum fazla ama güzel bir seri olacağını düşünüyorum. İlgi ve çeviri için teşekkür ediyorum, şimdiden. Emeğinize sağlık.
  2. Olrich

( 26 / 26 ) Azumanga Daioh

Anime için teşekkürler.
  3. Olrich

( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2

Çok sevdiğim serilerden biri, teşekkürler
  4. Olrich

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Çok güzel bir seriydi:) Ben de Kobayashi-san Chi no Maid Dragon izledim zorla ama şu sıralar çok anime izlemekten tıkandım ve bu da sarmadı başta iyi olmasına rağmen
  5. Olrich

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Yuigahama Yui
  6. Grisaia no Kajitsu Serisinin ilk sezonunda Olmadığı birine dönüşmek için Kazami Yuji sadece beş kız öğrencisi olan hapishaneden bozma bir okula kayıt olur. Ve burada normal öğrenci gibi yaşarken aynı zaman ustasına verdiği 5 kişiyi kurtarma sözünü yerine getirmeye çalışmaktaydı. Ardından serinin Grisaia no Meikyuu: Caprice no Mayu 0 isimli filminde Kazami Yuji’nın ustası ile tanışması ve askeri eğitim aldığı süreç anlatılır. Serinin ikinci sezonu olan Grisaia no Rakuen ‘da seri sonlanarak 5 karakterin okula varış hikayeleri anlatılır. Bu süreçte Kazami Yuji’nin kayıp kardeşi Kazuki de bulunarak hikaye sonlanır. MyAnimelist’e aldığım duyuruda serinin 3. sezonu Grisaia: Phantom Trigger yayınlanacağı ancak herhangi bir tarih belirlenmediği anlaşılmıştır. Elimden geldiğince aklımda yanlış kalmamışsa seriyi özetlemeye çalışarak bu bildiriyi sizlerle paylaşmak istedim. İyi Forumlar, Emre
  7. Olrich

Baby Steps ve Baby Steps 2nd Season
  8. Olrich

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Baby Steps ve Baby Steps 2nd Season
  9. Olrich

Selam

Hoş geldin Enes, forumda keyifli vakit geçirmen dileğiyle.
  10. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

Bitirmedim henüz, Starmyu izlememiştir?
  11. Olrich

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2 Reikenzan: Eichi e no Shikaku Reikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utage Ryuugajou Nanana no Maizoukin
  12. Olrich

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2 Reikenzan: Eichi e no Shikaku Reikenzan: Hoshikuzu-tachi no Utage Ryuugajou Nanana no Maizoukin
  13. Olrich

( 12 / 12 ) Love Kome: We Love Rice

Teşekkürler, emeğinize ve yüreğinize sağlık. Kolay gelsin. Fakat önerir misiniz bu seriyi? Çevirisini siz yapmış olmanıza rağmen :)
  14. Konu olarak ilgimi çekti. Eğlence amaçlı izlenebilir gibi, emeği geçenlere teşekkür ederim.
  15. Olrich

Fate/Zero 2nd Season Fate/Zero
  16. Olrich

Fate/Zero 2nd Season Fate/Zero
  17. Olrich

( 13 / 13 ) Katsugeki/Touken Ranbu

Yeni Proje hayırlı olsun. Emeği geçeceklere ve geçenlere teşekkürler, şimdiden.
  18. Olrich

( 12 / 12 ) Saiyuuki Reload Blast

Yeni Proje hayırlı olsun. Emeği geçeceklere ve geçenlere teşekkürler, şimdiden.
  19. Olrich

( 12 / 12 ) Ookamikakushi

İlgimi çekti, teşekkürler. En yakın zamanda izlerim umarım.
  20. Olrich

( 01 / 01 ) Omoi no Kakera

Emeğinize yüreğinize sağlık, izlemiştim. pek hatırlamıyorum ama :)
  21. Olrich

( 39 / 39 ) Hanasakeru Seishounen

Teşekkür ederim. İlgimi çekti, bu tarz animeler uzun zamandır izlemiyordum. İzlerim en yakın zamanda
  22. Olrich

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

Teşekkürler, ilk izlediğim animelerden biriydi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.