Jump to content

Olrich

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Olrich kullanıcısının paylaşımları

1. Olrich

( 26 / 26 ) D.C.: Da Capo

Güzel bir seri mi? ki. Teşekkürler. Ecchi izleyince beni olumsuz etkiliyor gerçi, bazı seriler abartıyor çünkü. O zamanda animelerden keyif alamıyorum:)
  2. Orijinal ve güzel bir havası var gibi ama sorun, çevirileri.. :/ Ve acaba hitap eder mi ki zevkime? Bakalım:)
  3. Olrich

tanışalım anlaşalım

Hoş geldin Zeynep. Keyifli forumlar ve iyi seyirler diliyorum. Umarım güzel vakit geçirirsin.
  4. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

Naruto fiilleri izlemeyin, evet izledim bu arada. Alttaki Hundred izlememiştir.
  5. Sonunda seri tamamlanmış ama başlasam mı ki? Yarım kalmamıştır inşallah :/
  6. Olrich

Konuşalım tanışalım

Selam, Hoş geldin Nisa. Umarım keyifli bir vakit geçirirsin. İyi seyirler ve keyifli forumlar diliyorum. İsmim bu arada, Emre.
  7. Teşekkürler, emeğinize ve yüreğinize sağlık:) İzlemediğim varsa izleyeceğim:)
  8. Naruto'yu sonunda bitirdim. Başlarda hep çocuksu geldiği için ve uzun diye bırakmıştım Ama yine ön yargılarımı yıkıp izledim ve bitirdim. Kafamın içinde Naruto var :@ Güzel bir seri (imiş.) Sıra Boruto'da.. :)

9. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Alttaki Naruto izlemiştir? :D
  10. Olrich

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho ep. Boruto: Naruto the Movie ep. 1
  11. Olrich

selam

Hoş geldiniz, Özge. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle iyi forumlar ve iyi seyirler.
  12. Olrich

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Shingeki no Kyojin Season 2 Orange: Mirai Koe no Katachi Naruto Naruto: Shippuuden Boruto: Naruto the Movie
  13. Olrich

Hai to Gensou no Grimgar Saenai Heroine no Sodatekata b (2.Sezon)
  14. Shokugeki no Souma: San no Sara Yukihira Souma 'nın aşçılık macerası devam ediyor. MyAnimelist'ten duyurulan yeni sezon Sonbahar 2017'de yayınlanacak. Anime Konusu Yukihira Souma'nın hayali babasının restoranında tam zamanlı bir şef olmak ve babasının becerilerini aşmaktır. Ama Yukihira ortaokuldan mezun olduktan sonra babası Avrupa'da aşçılık yapmak için restoranı kapatmıştır. Hayal kırıklığına uğramış olmasına rağmen öğrencilerin sadece %10'unun mezun olabildiği elit bir aşçılık okulundan mezun olan Jouichiro'dan gelen bir meydan okumayla Souma'nın savaşma ruhu canlanmıştır. Bakalım Souma bunlara göğüs gerebilecek mi?
  15. Olrich

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Anlık bir mutluluk yaratacaktır. Ama bir süre sonra mutlu etmeyeceğini düşünüyorum. Cevabım getirir ama sürekliliğini de yitirir.
  16. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

Tam izledim sayılmaz.. Alttaki B-Project: Kodou*Ambitious İzlememiştir, güzel bir müzik serisi izlemeyenlere öneririm.
  17. Olrich

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Şuan çalışıyorum, İyi bir kulağım ya da ellerim yok çizecek ama yazacak bir şeylerim olabilir, yazmak isterdim; özgür ve doğmuşçasına..
  18. Yu gi Oh , Beyblade, Bakugan mıydı neydi? eski seri tasoları vardı veya Death Note
  19. Olrich

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Dantalian no Shoka: Ibarahime Dantalian no Shoka Busou Shoujo Machiavellianism Break Blade Açıkçası bu serileri çok sevmedim, zorlayarak bitirdim.
  20. Olrich

Break Blade Busou Shoujo Machiavellianism Dantalian no Shoka İzlediğim serilerden şuan tam anlamıyla memnun değilim. Ama Yine de izlemeyenlerin bir bakmasını tavsiye ederim. Zevkler farklıdır.
  21. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim.. Alttaki Break Blade izlememiştir.?
  22. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim, Önerir misiniz? Alttaki Zutto Mae kara Suki deshita.: Kokuhaku Jikkou Iinkai İzlemiştir?
  23. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. 91 Days'i izlemiştir.
  24. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim... Alttaki Mikagura Gakuen Kumikyoku izlediniz mi?
  25. Emeğinize ve yüreğinize sağlık, teşekkürler. Seri bitse de başlasam izlemeye:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.