Jump to content

Olrich

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Olrich kullanıcısının paylaşımları

1. Olrich

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ajin 2. Sezon Ore ga Ojousama Gakkou ni "Shomin Sample" Toshite Gets♥Sareta Ken Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan World Trigger Utawarerumono Utawarerumono: Itsuwari no Kamen 2.sezon. Quanzhi Gaoshou Yowamushi Pedal: Grande Road Yowamushi Pedal Quanzhi Fashi Drifters Love Live! Sunshine!! Hakushaku to Yousei Classroom☆Crisis Kakumeiki Valvrave 91 Days Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke Samurai 7
  2. Olrich

Bir merhaba diyeyim

Hoş geldiniz. Forumda keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle, anime izleyicisi olarak iyi seyirler:)
  3. Olrich

Merhaba

Merhabalar, hoş geldiniz. Keyifli forumlar ve iyi seyirler diliyorum.
  4. Günaydın, anime severler...

5. Olrich

( 14 / 13+ ) Charlotte

teşekkürler.
  6. Beni biraz hayal kurmaya ve farklı düşünmek için çalışmaya sevk etti. Ancak bir yandan da sosyal, iş vs. gibi alanlardan da soyutladı. Önemsizleşmeye başladı benim için her şey.
  7. Olrich

Kamisama Hajimemashita: Kako-hen Tamako Love Story Coquelicot-zaka kara Bakemono no Ko Kotonoha no Niwa Zutto Mae kara Suki deshita.: Kokuhaku Jikkou Iinkai
  8. Olrich

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kamisama Hajimemashita: Kako-hen Tamako Love Story
  9. Olrich

Merhaba

Hoş geldiniz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle ve iyi seyirler.
  10. Olrich

Seikimatsu Occult Gakuin Zutto Mae kara Suki deshita.: Kokuhaku Jikkou Iinkai Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku OVA Seikimatsu Occult Gakuin Galilei Donna Shounen Maid
  11. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim. Sürekli gözüme çarpıyor ama izlemiyorum:D Alttaki üye Kure-Nai izlediniz mi?
  12. Olrich

Kure-nai Aishiteruze Baby Seikoku no Dragonar Yobai Suru Shichinin no Harame Nana Hitsugi no Chaika: Avenging Battle (2.Sezon) Hanamaru Youchien
  13. Olrich

Aishiteruze Baby
  14. Olrich

Coppelion , Shelter , Juuni Kokuki , Outbreak Company , Maoyuu Maou Yuusha
  15. Olrich

High School DxD 4. Sezon Onaylandı!

Aslında çoğu animesever bu seriyi bekliyordu. Çoğu kişinin yaşadığı Sonbahar Sezonu hayal kırıklığına ışık olan bir haber :) Sabırla ve merakla bekliyoruz. Ayrıca fanatiği olduğumuz çoğu animelerin de yeni sezonu çıkacağına dair haberler almamız dileğiyle :)
  16. Olrich

Bu Animeyi İzledin mi?

İzliyordum. Ancak bıraktım. Bu yüzden izlemedim diyeceğim:) Alttaki üye Dog Days izlediniz mi?
  17. Olrich

Merhaba

Hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim ve de iyi seyirler :)
  18. Yine boşlukta kaldım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Anime izlemek istiyorum, Beni içine içine çeken :(

19. Olrich

Yuri Kuma Arashi Inugami-san to Nekoyama-san
  20. Olrich

Yuri Kuma Arashi Inugami-san to Nekoyama-san
  21. Olrich

Okusama ga Seitokaichou!
  22. Olrich

Okusama ga Seitokaichou!
  23. Olrich

Strawberry Panic Sakura Trick Maria-sama ga Miteru Candy Boy Aoi Hana Sasameki Koto Shoujo_Ai türü izledik. J
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.