Jump to content

vgrkaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

560
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

vgrkaya kullanıcısının paylaşımları

1. vgrkaya

( 17 / 12+ ) Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Eola-sama harikasın valla, ama şu 1. bölüme de bir el atsan, çok kötü oluyor izlemesi :(
  2. vgrkaya

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Hehehe ah kızlar ah , gerçektende bu dünyadan değiller, sanki 100 bilinmeyenli denklem gibiler :D , hangi gezegendenler bi anlasak. Erika tamda her erkeğe yakışan bir kız, ama böyle bir kız varmı acaba gerçekte orası işte kesinlikle belirsiz (belkide imkansız) :D
  3. vgrkaya

( 12 / 12 ) Donten ni Warau

Ellerinize sağlık, kaldı 1 bölüm
  4. vgrkaya

( 17 / 12+ ) Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Ellerinize sağlık yalnız 3. spacial yok mu :( Edit: 1. bölümde altyazı 1 - 1,5 saniye kadar geç geliyor minnaaaa :(
  5. vgrkaya

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

İşte kızlar hep böyle basit olmuşlardır, iki kelimeye hemen tav oluyorlar.Sonra aşkım canım cicim beni terketme filan falan, basit olmamalı, pandora kutusu gibi olmalı dimi :D (Aman birazda olsa çözmek için yardımcı olun, yoksa hem siz hem biz evde kalırız ona göre :D ). Bu ablacık çok iyi renk kattı seriye. Sevmesem bile böyle tipleri izlemesi zevkli karakterler oluyolar her zaman. Birde anne çıktı :D . Bölüm için ellerinize sağlık minna
  6. vgrkaya

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Sende 24 ile 26 yı birlikte koyup şov yaparsın olur biter :D , şimdiden ellerine sağlık diyeyim bari :D
  7. vgrkaya

Ellerinize sağlık, yalnız Ghettosan 24. bölümde altyazı ingilizce kalmış, anlaşılan altyazı eklenmesi unutulmuş :(
  8. vgrkaya

( 24 / 24 ) Garo: Honoo no Kokuin

Şu oyaji harbiden süper adam ya :D , yeni bölüm için teşekkürler bu arada
  9. vgrkaya

( 13 / 13 ) Sora no Method

Teşekkürler Eola sama nihayet aktif görevin artmaya başlamış :D
  10. vgrkaya

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Sena önce hayat derler, o yüzden sıkma canını biz bekleriz , şimdiden başarılar umarım istediğin gibi olur herşey
  11. vgrkaya

( 13 / 13 ) Orenchi no Furo Jijou

Bu seri hakkında bir şeyler yazmak nedense içimden gelmiyor. Çok fazla yaoi ye dönük bir seri :(
  12. vgrkaya

( 12 / 12 ) Gugure! Kokkuri-san

Bu ufaklık çok tatlı yahu, insanın gördükçe yiyesi geliyor, yanaklarını mıncık mıncık yapası geliyor, harika bir karakter gerçektende :D
  13. Küçükken de sinir olurdum şu repliklere halada sinir oluyorum, ama ay savaşçısının kine apayrı sinir oluyorum :D (hele şu tanınmama mevzusu deli ederdi beni :D ) vay be çocukluk artık geride kalmış, ama hala her şey aklımda, nedense unutturmuyor böyle seriler kendini :) . Teşekkürler bölüm için Sine
  14. vgrkaya

( 24 / 24 ) Akame ga Kill! Theater

Arigato bölüm için, hep heyecan hep heyecan gitmek yerine arada böyle komik bölümlerde tatlı niyetine iyi gidiyor :D
  15. vgrkaya

( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2

Ellerine sağlık Sine, bir kaç gün boşladım bu diyarları ama sen maşallah dinlenmeden yola devam ediyorsun :)
  16. vgrkaya

Takipçi kitlen varken zaten beklemek önemli olmaz bu tür durumlarda. şimdiden kolay gelsin (en kısa zamanda bitirmen peşine mayfa takmak zorunda kalmayacak demekki :D )
  17. vgrkaya

Mmmmm yeni bölüm gelmiş, mis gibi de kokuyor, tadı da harikadır şimdi :D , sen bu işten anlıyorsun hanım kız :D ellerine sağlık :D
  18. vgrkaya

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Hiç umutlu olmadığım bir seriydi, ama doğrusu oldukça şaşırttı beni, karakterler olarak resmen kendisine çekiyor insanı, ellerinize sağlık :)
  19. vgrkaya

İki bölüm ard arda eklendi mesajına kimse bişey yazmamış, hemen bu açığı kapatmalı :D Ellerine sağlık suuuuuuppppeeeeeeeeeeeeerrrr çevirmen ve encoder chan :D
  20. vgrkaya

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Eşsiz çevirmenlerden olma yolunda adeta uçarak ilerliyorsunuz efenim :) , tekrardan ellerine sağlık Sine
  21. vgrkaya

( 13 / 13 ) Hi☆sCoool! SeHa Girls

Ellerinize sağlık, yalnız açılış videosu kısmı altyazıları olmadığında , altyazı ayarları hatalı olmuş. Oldukça kayma var
  22. vgrkaya

( 11 / 11 ) Karen Senki

Eren sınavlardan başını kaldıracak vakit bulabiliyorsa ne mutlu ona :D beklemedeyiz, link içinde tekrardan teşekkürler
  23. vgrkaya

( 11 / 11 ) Karen Senki

Ellerine sağlık Eolo-sama, yalnız indirme linki boş görünüyor. Bu arada senle daha önce konuştuğumuz şu sorunlu bölümleri olan seriler için umutlu olabilir miyiz :)
  24. Ghettosan ellerine sağlık, şöyle seriler neden daha uzun olmaz ki :)
  25. vgrkaya

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Teşekkürler Sine, ellerine sağlık
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.