Jump to content

vgrkaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

560
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

vgrkaya kullanıcısının paylaşımları

1. vgrkaya

( 12 / 12 ) Donten ni Warau

Ellerinize sağlık yalnız altyazı 1 yada 1,5 saniye daha geç gelse mükemmel olucaktı. Altyazılardaki zamanlama izlerken kendini hissettiriyor doğrusu :)
  2. Tam bizlik seri desenize :D , kolay gelsin
  3. vgrkaya

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Ellerine sağlık Sine, oldukça hızlı geldi bölüm, bayram filan sana yok galiba :)
  4. vgrkaya

( 12 / 12 ) Kitakubu Katsudou Kiroku

Vay be nerdeyse finale gelmiş seri, ellerinize sağlık :)
  5. vgrkaya

( 26 / 26 ) El Cazador de la Bruja

Hiç yavaşlamadan yola devam ediyor seri, polis çevirse bile durmak yok yani :D , ellerinize sağlık :)
  6. vgrkaya

( 13 / 13 ) Barakamon: Mijikamon

10. bölümün linki görünmüyor :(
  7. vgrkaya

( 25 / 25 ) Baby Steps

Ellerinize sağlık şimdiden, seri gerçekten de çok iyi gidiyor. İkinci sezonun gelmesini dört gözle bekletecek kadar hemde. Zaten mangası da oldukça ilerlemiş durumda
  8. vgrkaya

( 52 / 48+ ) Hetalia World Series

Ellerinize sağlık, yalnız sadece 7, 28, 29. bölümler var indirme linkinde :(
  9. Senin çocukluğun benim lise yıllarım yani ha, vay be okula cep televizyonu götürüp herkese Pokemon' u izletmeye çalıştığım zaman geldi aklıma :D (Ben harbi OTAKU imişim yahu :) )
  10. Çeviriler için teşekkürler Ashjnr. Birde şu nickinin anlamını bir bilsek :D
  11. vgrkaya

Gakuen Alice Manga 2

Tamam sırada diğerleri Yaş Kilo Boy Saç rengi Göz rengi Ölçüler Hobiler Eğitim Bilgileri . . . . . . . Verilmemesi gereken en önemli bilgiyi vermişsin, o yüznden geri kalanlarınıda vermekten başka çaren yok artık :D Yazdığın mesajdan anladığım kadarı ile serinin 2. si var ama birincisi nerde. Birde kendi grubunuz varmı yoksa sadece bir bölüm öylesine mi çeviriyorsunuz. Tek projeniz bu mu? Başka serilerde varmı aklınızda ve bunun gibi daha birsürü soru sorabilrim ama şu anda biraz iş sıkışıklığından mümkün değil :) . Neyse geri kalanınıda daha sonra sorarım artık :D
  12. vgrkaya

( 13 / 13 ) Zettai Bouei Leviathan

Eren ellerinize sağlık , ama son attığım mesaja bakıkyorumda beni yalancı çıkarmak içinmi bu kadar geç eklediniz son bölümleri yahu :D
  13. vgrkaya

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

KuramaUN resmen Eren in görevini devralmışsın, dinlenmek yok anlaşılan :D , ellerinize sağlık kolay gelsin
  14. vgrkaya

Gakuen Alice Manga 2

Teşekkürler DeepBlue ama hakkınızda hiç bişey bilmiyoruz, en azından kendinizden bahsetseniz biraz :)
  15. vgrkaya

( 26 / 26 ) Major 4

KuramaUN adamın dibsin dibi :) , ellerine sağlık
  16. vgrkaya

KILL LA KILL 25. BÖLÜM OVA

Ellerinie sağlık :D
  17. vgrkaya

( 26 / 26 ) Major 4

Bir önceki sayfada yazmıştım galiba gözden kaçmış, KuramaUN halledersin süper olacak, ellerine sağlık şimdiden
  18. vgrkaya

( 26 / 26 ) Major 4

Ellerinize sağlık, yalnız Eolo-sama 12. ve 15. bölümlerdeki altyazı kaymaları düzeltilmeyecek mi acaba? :(
  19. vgrkaya

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Ellerinize sağlık, Sine' yede başarılar seride :)
  20. vgrkaya

( 147 / 147 ) Toriko

İşte bu harika haber arigatoooooo minnaaaaaaaaaaa :D
  21. vgrkaya

( 13 / 13 ) Tide-Line Blue

Eren nasıl yaparsın bunu nasıl bırakırsın bizi yarı yolda, şimdi sen olmayınca kimi rahatsız edeceğim ben :D şaka bir yana hakikaten de bayağı dolu olacaksın anlaşılan, sınavda inşallah istediğin gibi bir sonuç alırsın, birde Barış ekibe katılmak istermisin diye sormuştu , eğer barış ekiptekileri canlandırıp dahada aktif yapma görevi diye bir yer açarsa talibim :D , yoksa çok tembel biri olarak bir işi yapmam yıllar sürer. Çeviri yapayım dedim o kadar sıkılmıştım ki bana sanki 1 bölüm 3 yıl sürmüş gibi gelmişti. Bu yüzden Sena chan sizlere imrenmemek elde değil (birde depresyondaki halin böyleyse normal halini düşünemiyorum bile :) ), Eren aynı şekilde imrenmemek elde değil haberin olsun. Birde şu pc yi ddr4 ram ler çıksa da değiştirsem diye bekliyorum, Eren o zaman sana nasıl encode yapılırmış tek tek öğreteceğim :D , sırf altyazılarda çok küçük bir harf bile hatalı diye bir bölümü , altyazıları düzelterek izlemem 2 saat sürüyor, eğer bir hata bile varsa resmen çıldırıyorum, bu yüzden de tembelliği seviyorum :D , gerçekten de ekip olarak sizleri taktir etmemek elimde değil sağ olun gençlik :D
  22. vgrkaya

Yağcılık değil yahu , sadece gerçeklerin küçücük bir parçası :D , yağcılık yaparsak buradaki sayfalar yetmez :D ,Setsuna chan sen bakma bu Eren' e. Eren hem sana o kadar yağcılık yaptık hala sorunlu serileri bekletiyorsun :D düzelt şunları da kurtar bizi Eren sama :D
  23. vgrkaya

( 26 / 26 ) El Cazador de la Bruja

Bu ne hız böyle 6 ne zaman geldi yahu, bir kaç gün hastalandık hemen seriyi hızlandırmışsınız, haberimiz yok :D ellerinize sağlık :)
  24. vgrkaya

Setsuna resmen inci gibi parlamaya devam ediyorsun, yeni çevirilerini dört gözle bekletiyorsun , vay be kafiyeli oldu :D Ellerine sağlık Setsuna chan :)
  25. vgrkaya

( 147 / 147 ) Toriko

Bu hedef göstermedir ,mahkemede hakkımı arayacağım, göreceksiniz :D Linç kampanyası başlattırılıyor resmen, zavallı takipçi kurban olarak ortaya sunulduğundan zanlının şu kadar yıl hapis cezası ile cezalandırılmasını talep ediyoruz hakem bey :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.