Jump to content

vgrkaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

560
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

vgrkaya kullanıcısının paylaşımları

1. vgrkaya

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Eren 12. bölüm klasörde görünmüyor :(
  2. vgrkaya

( 32 / 25+ ) Saki

Eren yukardaki mesajda da belirttiğim gibi Eren 5. bölümün 12:15 saniyesinden sonra yani ikinci kısma geçiş olan intro kısmından sonra alt yazılar yaklaşık olarak 2 saniye erken geliyor. Deli ediyor insanı şu zaman farkı :( 5 bölümle alakalı sorunu düzelttim demiştin ama hala eski hatalı bölüm duruyor haberin olsun
  3. vgrkaya

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Çevirmen olmakta bambaşka bir seviyede zor iş arkadaş :D
  4. vgrkaya

( 12 / 12 ) Vividred Operation

Ellerine sağlık, artık altyazılardan devam ederiz :D
  5. vgrkaya

( 29 / 365 ) Charady's Daily Joke

Kolay gelsin :D
  6. vgrkaya

( 01 / 13 ) Inferno Cop

Ellerine sağlık , bu arada yanılmıyorsam Anikeyf bu seriyi bitirmişti. Bu 2. seozonu mu yoksa?
  7. vgrkaya

( 02 / 12 ) Non Non Biyori [BD]

O bölümleri www.zaichii.com dan indirmen gerekiyor
  8. vgrkaya

( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew

İşte güzel bir haber, arşivim şenlenecek desene :D
  9. O kadar bölümünü çevirmiştin zaten ellerine sağlık, peki diğer sezonlar ile filmleri için de bir düşüncen varmı?
  10. vgrkaya

( 26 / 26 ) Souten Kouro

Hehehehe , biz Eren ağamızın sözünün eri insan oldiğini bilirek, o eklenmiş demiş ise eklenmişdir, bizde onin dediğine güvenirek, bu yözden böyle görünce acep ağanın sözünden kaçmaya çalışan bir bölümmü oldi diye şaşırmişez, nasıl olirde ağa eklenmiş derde o eklenmemiş görinir, bu Eren ağamize hakarettir, tez falakaya yatırlıa :D , Ellerine sağlık bölüm için. Bu arada şu tekrardan düzenlenip yüklenecek bölümleride unutmamalı dimi :D
  11. vgrkaya

( 26 / 26 ) Souten Kouro

İndirme linki klasörde görünmüyor Eren :(
  12. vgrkaya

( 01 / ? ) Ao Haru Ride

Bu seride oldukça iyi olacak anlaşılan, çeviride kolaylıklar :)
  13. vgrkaya

( 26 / 26 ) Mahou Shoujo Taisen

Ellerinize sağlık, yalnız 3. bölüm için de 720p lik video yokmu acaba, çok düşük kalmış 478p lik video :(
  14. vgrkaya

( 26 / 26 ) Kami-chama Karin

Eren 11 ve 12. bölümlerin altyazıları bambaşka bölümlere ait yada tamamen karışmış :(
  15. vgrkaya

( 32 / 25+ ) Saki

Eren 5. bölümün 12:15 saniyesinden sonra yani ikinci kısma geçiş olan intro kısmından sonra alt yazılar yaklaşık olarak 2 saniye erken geliyor. Deli ediyor insanı şu zaman farkı :(
  16. vgrkaya

( 12 / 12 ) Natsu-iro Kiseki

Ellerinize sağlık, bu arada 1 bölüm ovasıda var onuda çevirecek misiniz? Birde ilk 10 bölümün yeniden yüklenmesinden bahsetmiştin Eren ona dair bir şeyler varmı
  17. vgrkaya

( 11 / 11 ) Hourou Musuko

Ellerineze sağlık, Eren zaten en kısa sürede düzeltme olmazsa kapına polisle geliyoruz haberin olsun :D bu arada Happiness serisinin 10. bölümündeki çevirmen isminin 14. dakika boyunca ekranda kalması osrununu düzelttim demiştin, ama indirme linki hala ekli değil , ona da bakarsan harika olucak
  18. vgrkaya

Aman Eren ne düşün nede yap, sonra buralarda böyle çalışkan özverili dürüst asil güçlü yardımsever atik korkusuz kararlı ............ birini nerden bulucaz yahu :) Harbi aklının ucundan bile geçirme , sen bize lazımsın :)
  19. Bende Alparslan - KatsuraLoc 'a katılıyorum Eren senden kaynaklı olma ihtimali oldukça yüksek bu aralar :D , bu arada oldukça uzun bir tatil arası olacak, şimdi ben kimi rahatsız edecem :D
  20. Alparslan - KatsuraLoc benim bu yazılarım yüzünden yakında Eren artık yeter diyecek banlayacak beni , sende şimdi iyicene tuz biber ekme duruma :D hehehe , adama çırak lazım aslında, tek kişilik ordu olsa bile bi yere kadar anca :D
  21. vgrkaya

Eren düzelttiğin 9. bölümün altyazısı 10. bölüme ait, abicim sen insanın kafasını karıştırmayı mükemmel başarıyorsun harbi :D , senle satranç oynamak istemezdim :D
  22. Arigato , fakat 3. bölüm hala ortada yok :( Edit: 6. ölümde altyazılar 1,5-2 saniye kadar erken geliyor ve büyüklüğünden daolayı ekrandan taşıyor,okunamıyor
  23. vgrkaya

Eren Türkçe "İ,ş,ğ" gibi harfler çıkmıyor altyazıda
  24. vgrkaya

Arigatoooo yalnız eren 4. bölümde altyazılarda "ş,ğ" harfleri çıkmıyor. Diğerlerinde bu sorun yok
  25. vgrkaya

( 13 / 13 ) Mamotte! Lollipop

Ellerinize sağlık yalnız Eren 4. bölümde İngilizce dublaj kalmış ses :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.