Jump to content

Kudaran

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Kudaran kullanıcısının son zaferi 7 Şubat 2018

Kudaran en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Kudaran hakkında

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Genjitsu

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Kudaran üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Kudaran

1. "her şey tam yerinde" denilseydi eğer, acı korku ve kaygı sahipleri üzüntülerinin yerinde olması fikrini hakaret olarak algılar ve buna isyan ederlerdi. peki her şeyi tam yerinde yapan şey bu isyan olsaydı, o halde ne yaparlardı?

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Onların isyanın yerinde olması çok bir şey etkilemez sanırım yani isyanlarının olması için "her şey tam yerinde" onların acısına kaygısına denilmesi lazım. Bir de bu laf iki üç yere açılıyor herşey tam yerinde derken onların o isyanının şiddeti yerinde yoksa isyan ettikleri zaman mı yerinde. Tamam ilk anlama göre yaparsak isyanın şiddeti yerinde ise bu onları biraz daha hırslandırırdı çünkü dışardan biri sana bu hareketin (ki bu hareket aykırı bir hareketse) yerinde olduğunu söylerse "sen kimsin ve kim olup da bana bu hareketimin yerinde olduğunu söylüyor" düşünsene sen bir şey yapıyorsun ve biri gelip ordan "aa bu tam yerinde"  ama zaman olarak alırsak aslında övgü bile olabilir sanki destekçi gibi

2. Kudaran

Kudaran

zaman mekan kişi olay dahilindeki her şey -tam yerinde -olması gerektiği- gibi anlamında. özellikle eksik belirtilmedikçe tüm ve bütündür. aralarından eksiltmeye gerek yok :D 

övgüyse ne yapacaklar yani sence isyandan vazgeçecekler mi? @korkunclukitap

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Açıkçası toplumun yapısına bağlı toplumda çoğunlukla benim gibiler varsa başta isyan bile etmezler çünkü onun ya da onların dedikleri şey benim acımdan ya da kaygımdan eksiltmeyecekti değiştiremeyecekti sonuçta her insan farklıdır ve ona göre tam yerinde ise bana göre değildir mantığıyla gideceklerdir. Ama hırslı bir toplumsa bence gıcık olurlardı. Ayrıca bu isyana tam yerinde diyorlar ama zaten bu isyanın sebebi onların kaygılarına tam yerinde demiş olmaları değil mi. Yani zaten isyanlarının sebebi bu bir de üstüne isyanlarına bu lafı söylerlerse dediğim gibi hırslı agresif bir toplum bunu kaldıramaz ve daha çok sorun çıkabilir. 

4. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.