Jump to content

Eireni

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Eireni hakkında

• Doğum günü 08/22/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime, Oyunlar, Uzakdoğu, Kitsuneler

Eireni üyemizin başarıları

1. Eireni

Anime İstek ve Önerileri

Hmm, teşekkürler bakıyorum.
  2. Eireni

Anime İstek ve Önerileri

Dice'ı bilen vardır aranızda. Bir webtoon. Benzer konulu bir anime aradım. Ama bulamıyorum :( Baya bir benzeri olan Nerve adlı bir film buldum. Ama anime? Hayır. Dice'ın konusu aşağıya yazıyorum, umarım yardımcı olursunuz Dongtae sınıfa transfer olan bir öğrenci yüzünden zarcı olmuştur. Peki Dicer dediğimiz kişiler ne yapıyor diye bakacak olursak kısaca bahsetmek gerekirse telefonuna ”X” adlı bir kişiden gelen mesajlarla görevlerin belirleniyor ve görevin seviyesine göre zar adedi kazanıyorsun ki bu sayede kazanılan zar adediyle kendine fiziksel olarak veya zihinsel olarak değişiklikler yapabiliyor ya da çok daha fazlası, özel ”yetenekler” kazanabiliyorsun. İrade, zeka (idrak edebilme), güç, hız, popülarite, görünüş, ve daha fazlası… Açıkçası, Nerve'ün daha bir çabuk bulabilir bir konusu var. Ortak konuları herkesin oynadığı bir cesaret oyunu olması. Nerve'de görevler karşılığında para veriliyor. Dice'ta ise özellik. Şu cesaret oyunu kısmı ile ilgili anime arıyorum. Çünkü bu genellikle telefona gelen küçük görevlerle başlıyor. Kedinin patisini tut gibi. Daha sonra vinçten sallanmaya kadar ilerliyor ve ölümler gerçekleşiyor. Böyle bir anime arıyorum. Bileniniz varsa lütfen söylesin
  3. Eireni

Anime İstek ve Önerileri

Hmm, Fantastik yada Doğaüstü güçler olabilir. Romantik-okul. Polisiye-Korku. Birçok tür söyleyeceğimden farketmez demiştim ve öyle de oldu. Şu aralar Doğaüstü güçler-okul-romantik yüklü animeler izliyorum ve tercih ediyorum sanırım ama söylediğim gibi, çok da fark etmez. Çizim güzel olsun da Önerine göz atıyorum -Esora teşekkür ederim. Love Live, K-on ve Charlootte izledim ama diğerlerine bakıyorum
  4. Eireni

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba, ben çizim tarzı bana uymadığında animeyi izleyemeyen bireylerdenim. Bu animelerin çizim tarzına göre bana anime önerir misiniz? Konu fark etmez. 1-Nisekoi 2- Chuunibyou demo Koi ga Shitai! 3- Musaigen no Phantom World 4-Kyoukai no Kanata Sanırım yete.r Kısaca eski anime önermeyin derim, ne kadar güzel konusu olsa bile bazen bayıyorlar beni *Şimdi hatırladım ve ekliyorum.* Clannad gibi güzel seriler var ama, o gözlerin o kadar uzak olması gibi durumlarda da izleyemiyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.