Jump to content

Mikail

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Mikail üyemizin başarıları

1. Mikail

Anime'ye Nasıl Başladınız?

animeye nasıl başladım ilk başta shingeki no kyojin in oyununu youtubede gördüm sonra film izlerken baktım filmlerin arasına shingeki no kyojin in animesini koymuşlar sonra ulan bir bakıyım dedim izlemeye başlamadan önce bende çoğu kişi gibi çocuk lar için çizgi film gibi bişey bekliyodum sonra izleyince devler filan adamları çatır çutur yiyor lan dedim bunu bi çocuk izlese piskopat olur ozmn anladımki yetişkinler için yapıldıgını sonra izlemeye devam ettim o dev in eren iyendiği sahnenin devamında mikasanın hayat hikeyesi filan anlatmışlar ya orda gözlerimin dolmasını geçtim ağlamaya başladım ulan çocuk şeysi diye başladım uzun zamandır okadar film filan izlemiştim en fazla gözlerim dolmuştu beni 21 yaşındaki bir erkeği ağlatı üstelik devamıda izlememiştim o gun sabaha kadar uyamadım sabah babam 7 gibi işe gider babam odaya girince ozaman kadar yatakta uyamadıgı fakr ettim sabah olmustu resmen bir çizgi film diye izleme başladıgım şey beni sabaha kadar uyutmamıştı sonrada devamında erenin ölmediğini görünce nasıl sevindiğimi bilemedim neyse sonra anime bitince dedim bide başkalarına bakıyım onlarda bunun gibi güzelmi sonra googla anime önerileri filan yazdım sword art onlineyi buldum izlemeye başlayınca ben küçükken metin 2 bağımlısıydım ve hep metin 2 deki gibi bir dünya da yaşamayı hayal ederdim uymadan önce adamlar resmen benim çocukluk hayalimin animesini çekmişlerdi izleye doyamadım sonrada benim küçükken hayallerini kurduğum fantazi dünyasını bir sürü animenin konu olarak işlediğini görünce her gün 5-6 saat anime izleyen bir insan oldum çıktım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.