Jump to content

chaviushd

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

chaviushd kullanıcısının paylaşımları

1. Outplays Montage l Chavius HD Yeni Montajımı yayınladım umarım beğenirsiniz İyi Seyirler Abone olmayı unutmayın :) Outplays Montage l League of Legends l Chavius HD
  2. Rework Galio Montage l League of Legends l Chavius HD Yeni Galio nun PBE serverinde birkaç oyuncu tarafından oynanışını montaj halinde size sunmaktayım umarım hoşunuza gider İyi günler dilerim :) Rework Galio Montage
  3. chaviushd

LoL Best Dodges Montage / Chavius HD

Teşekkür ederim yorumun için daha yeni başladım bu işe zamanla daha da iyi olabilirim tavsiyene uymaya çalışıcam tekrar çok sağol :)
  4. LoL Best Dodges Montage / Chavius HD Yeni montajımı yayınladım arkadaşlar Umarım beğenirsiniz Abone olmayı unutmayın İyi seyirler :) Best Dodge Montage l League of Legends
  5. Teşekkür ederim :)
  6. 200 IQ - Super Plays - League of Legends l Chavius HD Merhabalar yeni bir montaj ile karşınızdayım umarım beğenirsiniz Abone olmayı unutmayın :) Kanal : Chavius HD Yeni Montaj : 200 IQ - Super Plays Montage
  7. One Shot - Deleted Montage I League Of Legends Merhaba Arkadaşlar bir montaj ile daha karşınızdayım umarım hoşunuza gider Eğer beğenirseniz like atmayı ve hala abone değilseniz abone olmayı unutmayın lütfen İyi günler dilerim :)
  8. Wombo Combo Montage #2 l Chavius HD Merhabalar arkadaşlar, Hazırladığım wombo combo montajını umarım beğenirsiniz diğer videolarada göz atmayı unutmayın Eğer beğendiyseniz like atmayı ve abone olmayıda ihmal etmeyin İyi günler dilerim :) Amazing Wombo Combo Montage #2
  9. Yeni Oyun Montaj Kanalı l Chavius HD Merhabalar, Yeni Açtığım youtube kanalımda League Of Legends Montage , Gameplay ve Rocket League Montage videoları hazırlıyorum. Desteğiniz benim için çok önemli örnek bir video paylaşacağım yorumlarınızı bekliyorum kanala abone olmayı unutmayın İyi Seyirler Dilerim :) Best Wombo Combo Montage #1 l League Of Legends 2017 Kanal Linkim: Chavius HD
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.