Jump to content

Ritarin

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Ritarin üyemizin başarıları

1. Ritarin

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Yaz tatiliydi işte sıkıntıdan ölüyorum oynayacak oyun falan hiçbir şey kalmamış , skypeda arkadaşı açık gördüm naber falan konuşmaya başladık . Sonra konuşma can sıkıntısına geldi dedi knk sana anime öneriyim mi falan , ben de dedim öner bakiyim anime falan çok saçma şeyler ama belki severim ( bu arada bunu dedikten sonra çarpıldım :D ). Önerceksen bari kızlı mızlı güzel şeyler öner dedim , dxd önerdi :D İlk bölüm izledim falan garip geldi , 2-3-4 derken izlemeden duramıyorum. Baktım bütün sezonlar bitmiş , dedim ben kendim bulam yeni bi anime . ecchi de güzel gelmişti . Sonra yamada-kun'u gördüm şu cadılı olan , izledim direk o gün. Sonrası işte buralardayım . İzlicek anime kalmadı :D
  2. Valla 2 tane isim kullanıyorum çoğunlukla Ritarin- Japoncadaki adımla soyadımın birleşiminden oluşuyor Stupify- Harry Potter'da duymuştum büyü ismiydi ben de deiştirdim accık güzel oldu :D
  3. Ritarin

İsminizin Japonca karşılığı :)

Rikato Fukitarin :D En azından çok kötü durmuyor ama kız ismiymiş bu :(
  4. Ritarin

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

Boku Dake ga Inai Machi Souma'nın Süper Arşivi (her kelimeyi translateden çevirdim biraz garip çevirmiş olabilir :D )
  5. Ritarin

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim . 3. animem Alttaki Danganronpa izledi mi ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.