Jump to content

kamatsuritachi34

Üyeler
  • İçerik sayısı

161
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

kamatsuritachi34 kullanıcısının paylaşımları

1. kamatsuritachi34

Bu Animeyi İzledin mi?

Maalesef.. ? Alttaki üye Nagi No Asukara izledi mi?
  2. Kaname Kuran'a benziyorsun.
  3. kamatsuritachi34

Bir Anime Karakteri Olsaydınız...

1. Fiziksel görünüşün nasıl olurdu? 2. Nasıl giyinirdin? 3. Adın/lakabın ne olurdu? 4. Özel güçlerin olur muydu, eğer olursa ne olurdu? (en fazla iki olabilir) 5. Kişisel & genel özelliklerin ne olurdu? 6. Geçmişin nasıl olurdu? 7. Bir amacın olur muydu eğer olursa ne olurdu ______________________________________________ 1. Küt havaya doğru uzayan, siyah saçlar ve koyu kahverengi gözlerim olurdu. Kısa ile orta arası bir boy. 2. Üzerime kalın bir gri sweatshirt, altıma da siyah bir eşofman veya pantolon giyerdim. 3. Buradaki ismim gibi Kamatsuri olurdu. 4.Özel güçlerim olsaydı muhtemelen insanüstü sezgilerim olurdu. 5.Arkadaş canlısı, şeker bir kişilik olurdu. 6. Gayet normal, halası ile anneannesi tarafından büyütülen bir insan evladı gibi. 7. Amacım yazar olmak, ev almak vs, gibi sıradan şeyler olurdu. :D
  4. kamatsuritachi34

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

İki tane var. Birincisi, Ruhların Kaçışı. Oldukça güzel, sürükleyici ve maceralı kesinlikle izleyin. İkinci olarak da Naruto the Movie - The Last var. Kesinlikle olayların çok iyi bağlandığını düşünüyorum.
  5. kamatsuritachi34

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

1. Naruto'dan Kakashi Hatake -Karizmatikliği, davranışları ve karakteriyle en sevdiğim anime karakteri. 2. Naruto'dan Orochimaru -İlk başta nefret etmemde sonradan şaşırtıcı bir derecede en sevdiğim karakterlerden oldu. Nedenini seriyi bitirince anlayabileceğinizi düşünüyorum. 3. Naruto'dan Tsunade -Oldukça cool, güzel ve bakımlılığından ödün vermeyen karakterlerden. 4. Naruto'dan Minato ve Kushina -Bu çift benim en sevdiğim anime çiftlerinden olmakla birlikte birbirinden ayırt edemediğim cesur kahraman karakterler. 5. Tonari No Kaibutsu-Kun'dan Natsume Asako -Oldukça çekici, güzel ve tam anlamıyla bana benzeyen, ablam diyebileceğim bir karakter.
  6. Hep Sakura'nın gidip shoujo anime kızlarıyla atışmasını hayal etmişimdir ??
  7. Benim üç tane var. Birincisi, kesinlikle bir türlü olmayan ilişkiler (romantik anlamda) okul animelerinde özellikle hiç ama hiç hoşuma gitmeyen detaylardan. Sinir oluyorum yani.. İkincisi, tsundere karakterler sinirimi bozuyor. Tabi hepsi değil ama bazıları fazla abartı davranıp, soğukkanlı değil şımarık olabiliyorlar. Üçüncüsü de gereksiz ecchi..
  8. Bence kesinlikle Tokyo Ghoul, Yakumo Oomori.
  9. Beceri, biraz da düşünce ve fikir olarak Another'dan Yuuya Mochizuki Fiziksel olarak yine Another'dan Sakakibara Kouchi. Kesinlikle en çok benzeyen o. Benim iki yönüm vardır: sıcakkanlı olan ve soğukkanlı olan. Soğukkanlılığımı görmek istemezsiniz. Bu açıdan Izumi Akazawa. Sıcakkanlılığım Mirai Nikki'den Akise Aru'ya benziyor. (Davranışsal olarak değil sıcakkanlı yönüme benziyor sadece.)
  10. Kirito, Shiba, Kise ve Sebastian bu listeyi fazlasıyla hakeden karakterler bence :))
  11. Kesinlikle Madara. Madara olmasaydı da Minato. Ama Madara tam bir lider :)
  12. Asosyallik benim karakteristik özelliklerimden. Hep evde yatağımda, koltuğumda durayım, hiç dışarı çıkmayayım isterim. Kesinlikle çok keyifli bu iyi yön. Kötü yön ise adı üstünde sosyal olmadığınız için insanlarla ilişkileriniz gelişemiyor.. ?
  13. kamatsuritachi34

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

E tabi ki de severim. Evde yemek yokken hep makarna yaparım. Üzerine sos veya yoğurt mutlaka koyarım. Çok da güzel olur şimdiye kadar yaptığım tüm makarnalar lezzetli oldu. ☺️☺️
  14. Açıkçası dizi o kadar güzel ve başarılı ki, izlemek ve bir Whovian olmak için illahi ki bir sebep olmasına gerek yok ??
  15. kamatsuritachi34

Roman Yazmayı Seviyor Muyuz?

E tabi ki seviyorum. Zaten favori aktivitelerimden biri ve hayalim bir yazar olabilmek. Bu sebeple bunu sorudan bile saymıyorum ??
  16. kamatsuritachi34

Bir Hayaliniz

İki tane var, tüm içimi döktüğüm, aklımdaki her şeyi somutlaştırdığım bir roman yazmak ve uçabilmek (uçarken çıkan ışıltılı beyaz kanatlar şartıyla ama uçtuktan sonra kaybolmalı sadece uçarken çıkmalı).
  17. kamatsuritachi34

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Para sonsuz değildir. Bir süre sonra biter. Bu sebeple para harcanırken mutluluk verse bile gittiği, bittiği zaman mutluluk gider. Ayrıca sokakta gezerken öylesine bir çocuğa bir oyuncak ayı verseniz, para verdiğiniz zaman ettiğinden daha fazla mutlu eder. Bu sebeple para hem mutlu eder, hem de mutluluğu alır.
  18. 1. Kitap okumak 2. Film, anime veya yabancı dizi izlemek veya manga okumak 3. Müzik dinlemek 4. Yazacağım kitapların konusunu düşünmek 5. Kendi kendime SOHBET etmek. Tabi ek olarak kahve içmeye bayılırım.. :3
  19. kamatsuritachi34

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Himawari Uzumaki - Naruto Serisi Reiko Mikami - Another Asuna Yuuki - SAO (Kendisini sadece Kirito ile yakıştırıyor ve dış görünüş olarak seviyorum yoksa bir şey değil. Zaten kendisinden ve Kirito'dan o kadar nefret ediyorum ki kimseden bu kadar nefret etmem.)
  20. kamatsuritachi34

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Kendisi en sevdiğim favori karakterlerimden. Tabi ki Naruto'dan Orochimaru en sevdiğim!!!!
  21. Açıkçası Türkiye'de ki anime izleyen şahıslar hakkında kötü düşünmüyorum. Kesinlikle çok keyifliler de var keyifsizler de ama genel olarak benimle aynı fikirde olanlar olduğu için sorun yok. Ehe... ?
  22. Arkadaş ve dost olarak - Orochimaru, Kakashi Hatake, | Abi olarak - Itachi Uchiha, Sasuke Uchiha| Abla olarak - Tenten | Anne olarak - Kushina Uzumaki | Baba olarak - Minato Namikaze | Manevi teyze olarak - Tsunade Senju | Manevi enişte olarak - Jiraiya | Sevgili olarak - Himawari Uzumaki:D
  23. Kişisel sıralamam söyle: Helena Bonham Carter, Johnny Depp, Alan Rickman, Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Tom Cruise, Jennifer Aniston, Will Smith, Angelina Jolie, Brad Pitt, Margot Robbie. Daha var da yazmıyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.