Jump to content

Plazz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Plazz üyemizin başarıları

1. Plazz

Grafik tablet yardım

Öncelikle aşırı eğlenceli kullanması alışınca mouse kullanasın gelmiyor. 1.Başlarda zor gelebilir el göz kordinasyonu istiyor ben 1 saatte defter gibi kullanmaya başladım ama çizimde düz çizgi yuvarlak gibi temelleri aktarmak uzun sürüyor. 2.Wacom öneririm ben inotuos draw modelini kullanıyorum başlangıç olarak en ideali program olarak önün çok açık ben youtubedan bak en beğendiğini indir kullan derim zaten çoğu crackli kullanıyor.İleride beğenirsen destek olmak için alırsın ama fiyatları tuzlu 3.Osu grafik tablet destekliyor.Ben antreman için kullanıyorum :d 4.Çizmeyi grafik tablette de öğrenebilirsin ama geçici bir hedefse alma boşuna paran gider.Önce kağıtta bak ne kadar ilerliyebilirsin diye 5.İnternette çok imkan var ders verenlerden tut kitaplara kadar sıfırdan başlıcaksın o yüzden klasik resim dersi kurslarında yapılan yuvarlak düz çizgi anatomi gibi videoları izle gölgelendirme... bunları öğren boya işi zaten çok ayrı bir dünya ben çiziyorum boyamaya gelince batırıyorum o yüzden karakalem daha iyi benim için...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.