Jump to content

keepinmind

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

keepinmind kullanıcısının son zaferi 29 Mayıs 2017

keepinmind en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

keepinmind üyemizin başarıları

1. keepinmind

Bugünü Gülümsemeden Bitirmeyin :)

Teşekkürler Asperatus :)
  2. keepinmind

Vakit buldukça girmeye çalışacağım ilgi çekici başlıklarda görüşmek dileğiyle :)
  3. keepinmind

Doğayı sevmek içinde yaşadığımız bu dünyanın güzelliklerini görmeye çalışmak lazım. Modern toplum insanının metropollerdeki o kalabalık ve gökdelenler arasında sıkışıp kalmış insanların aslında doğadan ve doğallıktan uzaklaştığı için kendinden de uzaklaştığını gözlemledim. O yüzden ars longa vita brevis :)
  4. Good Will Hunting herkese öneririm hayata başka pencerelerden de bakmayı öğretebilecek cinste bir film. Robin Williams ve Matt Damon iklisi harika uyum sağlamış.
  5. keepinmind

Teşekkürler, hoşbulduk diyelim her bir bireyin mottosu olmalı bu diye düşünüyorum biraz da farkındalık yaratmak istedim :)
  6. keepinmind

Hoşbulduk, teşekkürler :)
  7. BUGÜNÜ GÜLÜMSEMEDEN BİTİRMEYİN :) Selamlar ben KeepInMind 21 yaşındayım Marmara'da Spor Bilimleri Fakültesinde 3. sınıf öğrencisiyim. 12 yaşından beri anime izliyorum. 15 yaşından beri de sıkı bir manga okuyucusuyum. Hatta mangaları animelerden daha çok seviyor olabilirim. Movie izlemeyi de çok severim. Hatta az önce Kimi No Na Wa'yı izleyip geldim çok beğendim buradan da tavsiye edilir. Forumlarda ise yeniyim arkadaşlar muhabbet ortam nasıldır bilmem ama elimden geldiğince sohbetlere katılır orada tartışır bilgi alışverişi yapar keyifli ve kaliteli bir zaman geçiririz umarım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.